Viešėjo Lenkijos kultūros ir mokslo ekspertai

DSC_1604Birželio 2 d. kunigaikščio Mykolo Oginskio dvaro sodyboje – Žemaičių dailės muziejuje – lankėsi žymiausi Lenkijos kultūros ir mokslo pasaulio atstovai, kultūros paveldo, architektūros, meno istorijos, istorijos profesoriai.

Svečiai atvyko lydimi Rasos Rimickaitės – kultūros atašė Lenkijos Respublikoje. Apsilankę Žemaičių dailės muziejuje ir Plungės dvaro ansamblyje, taip pat Plungės žydų holokausto aukų memoriale Kaušėnuose, lenkai domėjosi Žemaitijos kultūra ir daile, čia gyvenusių žydų istorija.
Gausią delegaciją Plungėje sutiko ir priėmė Žemaičių dailės muziejaus direktorius Alvidas Bakanauskas, muziejaus direktoriaus pavaduotoja Jolanta Skurdauskienė, muziejaus bičiulis, daug metų dirbęs Lenkijoje, Gintaras Končius ir žurnalistas, Jakovo Bunkos paramos ir labdaros fondo narys Eugenijus Bunka.
Po Lietuvą keliaujantys lenkų ekspertai susipažįsta su Lietuvos ir jos regionų kultūra, bendrauja su Lietuvos kultūros paveldo specialistais, muziejininkais, visuomenės veikėjais. Jų maršrutas driekiasi per Neringą, Klaipėdą, Palangą, Kretingą, Plungę, Platelius, Kėdainius ir Kauną.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...