Tragiška avarija nusinešė vaiko gyvybę

Pirmadienį, prieš pat vidurnaktį, dėl staiga į kelią išbėgusios stirnos kilo tragiška avarija, kurios metu žuvo 2008-aisiais gimęs vaikas. Dar keturi asmenys buvo sužaloti. Skaudi eismo nelaimė įvyko 46-ajame kelio Skuodas–Plungė kilometre.

Pirminiais duomenimis, automobiliui „Opel Vectra“, prie kurio vairo sėdėjo 1988-aisiais gimęs Plungės rajono gyventojas, važiuojant minėtu keliu Plungės link staiga į važiuojamąją kelio dalį iššoko stirna. Vyras, bandydamas išvengti susidūrimo su gyvūnu, pasuko į šoną, tačiau šis manevras buvo nesėkmingas – mašina visgi partrenkė žvėrį. Negana to, išvažiavo į kitą eismo juostą ir kaktomuša susidūrė su priešpriešais nuo Plungės Skuodo link važiuojančiu „Volkswagen Passat“, kurį vairavo 1958-aisiais gimęs Skuodo rajono gyventojas.
Nuo stipraus smūgio iš automobilių liko tik metalo krūvos. Į įvykio vietą atskubėję gelbėtojai iš suknežintų mašinų ėmė vaduoti prispaustus žmones, tarp kurių – ir vaikas. Gaila, tačiau pastarajam į avarijos vietą atvykę medikai padėti nebegalėjo – dėl patirtų sužalojimų dešimtmetis keleivis, važiavęs „Volkswagen Passat“, mirė įvykio vietoje. Gyvi liko automobilį vairavęs vyriškis bei kartu važiavusi 1993-aisiais gimusi moteris. Abu dėl įvairių kūno sužalojimų paguldyti į vieną iš uostamiesčio ligoninių.
Į ligoninę pateko ir „Opel Vectra“ vairuotojas bei kartu su juo važiavęs vyriškis (g. 1989 m.), sėdėjęs priekinėje keleivio sėdynėje. Stirna, dėl kurios ir kilo vaiko gyvybę nusinešusi avarija, nugaišo.
Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...