Automobilių kaktomuša pražudė vairuotoją

avarija-Narvaišiai1Ketvirtadienio vakarą Plungės rajono policijos, Greitosios medicinos pagalbos ir Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažai skubėjo į Šateikių seniūnijos Narvaišių kaimą, kur kelio Šiauliai–Palanga 105-ajame kilometre kaktomuša vienas į kitą trenkėsi du lengvieji automobiliai. Įvykio pasekmės tragiškos – žuvo 1956 metais gimęs šateikiškis R. U.

Tarnyboms apie įvykį pranešta ketvirtadienį, apie 18.20 val. Kaip nustatė policijos pareigūnai, automobilis „Audi A4“, kurį vairavo 1998 metais gimęs šiaulietis J. P., dėl nežinomų priežasčių nuvažiavo nuo kelio į kelkraštį, po to, grįždamas į savo eismo juostą, staiga įvažiavo į priešpriešinę, kur kaktomuša rėžėsi į „Volvo“. Pastarąjį vairavo minėtasis šateikiškis R. U.
Avarijos metu sužaloti abu automobiliu „Volvo“ po darbo į namus važiavę šateikiškiai – ir vairuotojas, ir 1957 metais gimęs keleivis V. R. Šateikiškis R. U. automobilyje buvo prispaustas, tad jam išvaduoti buvo kviečiami specialios įrangos tokiems atvejams turintys ugniagesiai gelbėtojai.
Kaip „Žemaičiui“ sakė Greitosios medicinos pagalbos medikai, „Volvo“ vairuotojas patyrė galvos traumą ir daugybinius viso kūno sužalojimus, keleiviui nustatyti daugybiniai kūno sužalojimai. Abu jie nuvežti į Plungės ligoninės priėmimo skyrių. „Audi A4“ vairuotojui medikų pagalbos neprireikė.
Pasak ligoninės direktoriaus Antano Martusevičiaus, šateikiškis R. U. patyrė ypač sunkių, su gyvybe nesuderinamų sužalojimų. Nors ligoninėje jam taikytos skubios reanimacinės priemonės, žmogus neišgyveno – praėjus maždaug valandai po avarijos, ligoninėje, vežamas iš priėmimo į rentgeno tyrimų kabinetą, šateikiškis mirė. Kartu važiavęs V. R. gydomas traumatologijos skyriuje.
Beje, aną savaitę Plungės rajone įvyko ne tik ši, bet ir dar viena tragiška avarija, kurios metu žuvo 10 metų vaikas. Abiejų įvykių metu avarijų kaltininkai didesnių sužalojimų išvengė. Ir vienu, ir kitu atveju žuvo važiavusieji tuose automobiliuose, į kuriuos įvažiavo. Dešimtmetis žuvo pirmadienio vakarą, prieš pat vidurnaktį, kai į kelią staiga išbėgus stirnai, automobilio „Opel Vectra“ vairuotojas išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir trenkėsi į „VW Passat“, kuriuo važiavo du suaugusieji ir vaikas. Tyrėjai aiškinasi, ar mažamečio keleivio nepražudė paveikslų rėmai, kurie buvo vežami tame pačiame automobilyje.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...