Beržore nuskendo 51-erių vyras

Šeštadienio vakarą, apie 20.45 val., Plungės priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai pranešta, kad Beržoro ežere iš valties iškrito ir skęsta 51 metų vyriškis. Deja, jo išgelbėti nepavyko. Kone po keturių valandų skenduolio kūnas surastas 5 metrų gylyje, apie 30 metrų nuo kranto.

Kaip pasakojo ugniagesiai gelbėtojai, šeštadienio vakarą Bendruoju pagalbos telefonu paskambinęs asmuo pranešė tik tiek, kad iš valties iškritęs vyras paniro po vandeniu ir nebeišneria. Nežinodami, kur ieškoti pranešėjo ir skęstančiojo, ugniagesiai gelbėtojai dar kartą jam skambino, tačiau ir antrąkart sužinojo tik tiek, kad valtis, kuria plaukė pranešėjas ir jo dėdė, yra už 150 metrų nuo kranto, tačiau tikslesnės jos buvimo vietos nurodyti negalėjo.
Atvykę prie ežero, du ugniagesiai gelbėtojai, nuleidę į vandenį gelbėjimo valtį, ėmė ieškoti apie įvykį pranešusio asmens. Suradę parplukdė jį į krantą ir perdavė atskubėjusiems medikams. 1995 metais gimęs M. R. buvo ištiktas šoko, todėl negalėjo papasakoti, nei kaip kartu su juo plaukęs 1967 metais gimęs dėdė K. K. iškrito iš valties, nei kur tiksliai jo reikėtų ieškoti.
Apie 21.30 val. Plungės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba skenduolio paieškoms pasitelkė Telšių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos narus. Ieškoti padėjo ir vienas vietinis naras. Paieškos baigtos kone po keturių valandų – apie pusę pirmos nakties. Narai skenduolio kūną surado 5 metrų gylyje, nuo kranto jis buvo nutolęs apie 30 metrų. Įvykio vietoje buvusiems medikams beliko konstatuoti 51 metų plungiškio mirtį.
Plungės rajono policijos komisariate dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...