Smurtavo prieš vienuolikmetę dukterėčią?

Birželio 30-ąją į Plungės rajono policijos komisariatą kreipėsi 1966 metais gimusi Kulių miestelio gyventoja. Moteris pranešė pastebėjusi, kad pas ją besisvečiuojanti 11 metų anūkė yra sumušta, ant jos kūno yra akivaizdžių smurto žymių.

Anos savaitės pabaigoje sužalojimus pastebėjusi kuliškė kartu su anūke kreipėsi ne tik į policiją, bet ir į medikus, tiksliau – į Plungės ligoninės priėmimo skyrių. Moters įtarimai pasitvirtino – prieš jos anūkę tikrai naudotas smurtas. Medikai jai diagnozavo daugybinius paviršinius pilvo, nugaros, apatinės kūno dalies, dubens sužalojimus, taip pat – paviršinį sėdmenų sumušimą.
Nepilnametė nurodė, kad ją sumušė dėdė. Galimas smurtautojas – Kuliuose gyvenantis 1991 metais gimęs asmuo – buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Jaunas vyras jam metamų kaltinimų nepripažįsta. Policija toliau aiškinasi visas aplinkybes, kurios dėl nukentėjusiosios amžiaus neatskleidžiamos.
Plungės r. policijos komisariate dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 140 straipsnio 3 dalį (dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo mažamečiui). Už tai smurtautojui gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...