Iškovojo teisę atstovauti Lietuvos rinktinei

Birželio 23–24 dienoms Šiauliuose vyko Lietuvos mokinių baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame puikius rezultatus demonstravo ir Plungės sporto ir rekreacijos centro (SRC) irkluotojai.

Šiose varžybose sportininkai varžėsi trijose amžiaus grupėse: vaikų, jaunučių ir jaunių. Mergaičių grupėje Greta G. buvo nepralenkiama ir iškovojo net 5 aukso medalius, vienviete ir dviviete kanojomis įveikusi 500 m ir 200 m nuotolius bei MIX rungtyje.
Toje pačioje vaikų grupėje kita plungiškė Ugnė S. pelnė sidabro ir bronzos apdovanojimus, įveikusi 500 m ir 200 m nuotolius.
Berniukų grupėje neatsiliko ir kanojininkas Lukas G., iškovojęs 3 aukso medalius: vienviete kanoja 1000 ir 200 m nuotoliuose bei dviviete kanoja irkluodamas su komandos draugu Mantu S. Pastarasis iškovojo 5 apdovanojimus: auksą irkluodamas dviviete kanoja 1000 m, 3 sidabro medalius irkluodamas ir vienvietę, ir dvivietę kanojas 200 m distancijose bei MIX rungtyje ir bronzą irkluodamas vienvietę kanoja 1000 m.
Jaunučių grupėje aukso medalį iškovojo Mantas J., irkluodamas keturvietę baidarę 500 m nuotolyje. Jaunių grupėje bronzos medalį 1000 m nuotolyje iškovojo Mantas G.
Po puikių rezultatų paskelbimo paaiškėjo, jog plungiškiai Mantas G. , Mantas J. ir Greta G. iškovojo teisę atstovauti Lietuvos rinktinę „Olympic hopes“ regatoje, kuri vyks rugsėjo mėnesį Poznanėje, Lenkijoje. Tai vienos didžiausių jaunųjų irkluotojų varžybų pasaulyje, kuriose susirenka talentingiausi jaunieji sportininkai iš viso pasaulio.
Minėtuosius sportininkus treniruoja Arvydas Vaitkus ir Edmundas Gelčinskas.