Diskutuota, kas turėtų atstovauti Plungei

Birželio 29-ąją Plungės rajono savivaldybėje vyko Komisijos ryšiams su užsieniu posėdis. Jo metu diskutuota, kas turėtų atstovauti Plungei šventėse, kurias šią vasarą rengs mūsų miesto partneriai – Tukumas (Latvija), Krasnogorskas (Rusija) ir Golub Dobžynas (Lenkija).

Golub-Dobžyną (Lenkija). Jau šį savaitgalį čia vyks viduramžių riterių turnyras. Lenkai pageidauja, kad į jų organizuojamą renginį atvyktų oficiali trijų asmenų delegacija, tarp kurios narių būtų ir Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė Agnė Stankūnienė. Komisijos nariai pastarosios kandidatūrai neprieštaravo. Kartu su ja vyks ir Savivaldybės tarybos narys Algirdas Pečiulis. Dar turėtų vykti ir vienas iš seniūnų.
Liepos mėnesį, tik 13–15 dienomis, planuojama vykti ir į Tukumą, kuriame minėtomis dienomis vyks Rožių šventė. Kaip sakė komisijos pirmininkas Mindaugas Jurčius, latviai taip pat kviečia trijų narių delegaciją. Norą vyktį į Tukumą yra išreiškę Tarybos nariai Audrius Šapalas ir Ričardas Jocys bei Juridinio ir personalo administravimo skyriaus vedėjas Vytautas Tumas. Posėdžiavusieji neprieštaravo, kad Plungei atstovautų būtent šie politikai.
Kur kas didesnio susidomėjimo sulaukė rugsėjo 21–23 dienomis numatoma kelionė į Krasnogorską (Rusija), kuriame vyks Miesto šventės renginiai. To miesto administracija taip pat kviečia oficialią trijų asmenų Plungės rajono savivaldybės delegaciją. Į jos sudėti prašyta įtraukti Viešųjų pirkimų skyriaus vedėją Jūratę Garčinskaitę. Esą norima jai padėkoti už puikų priėmimą, svetingumą, profesionalumą ir rūpestį Krasnogorsko delegacija vizito per Plungės miesto šventę metu.
M. Jurčius pastebėjo, jog J. Garčinskaitė Krasnogorske viešėjo jau pernai. Vykti dvejus metus iš eilės veikiausia būtų nesąžininga kitų politikų atžvilgiu, mat norą dalyvauti minėto miesto šventiniuose renginiuose yra pareiškę nemažai Savivaldybės darbuotojų. Tad nuspręsta, kad į Krasnogorską važiuos administracijos direktorius Gintaras Bagužis, Tarybos narė Rūta Endrijauskienė bei Juridinio ir personalo administravimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Ilona Meškauskienė. Dėl pastarosios delegacijos sudėties pasisakyti dar turės ir Taryba.
Komisijos pirmininkas užsiminė, jog dar laukiama kvietimo iš Sakartvelo (Gruzijos).

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...