Pakili „Tautiškos giesmės“ melodija skambėjo ir Plungėje

Gausiai susirinkę plungiškiai pasididžiuodami traukė savo šalies himną

Gausiai susirinkę plungiškiai pasididžiuodami traukė savo šalies himną

Liepos 6-osios – Valstybės dienos – vakarą, 21 valandą, Senamiesčio aikštėje gausus būrys plungiškių įsiliejo į viso pasaulio lietuvius suvienijusią „Tautiškos giesmės“ giedojimo akciją. Tai buvo Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos kulminacija, na, o prieš ją, nuo pat vidurdienio, mieste šurmuliavo aktyvaus jaunimo pirmąkart surengtas festivalis „Mindėėė“.
Festivalyje veiklos sau rado kiekvienas – ir mažas, ir jaunas, ir senas. Parke vyko iškyla, mažieji buvo kviečiami į vaikų zoną, norintieji pajudėti – į sporto zoną, kūrybingieji – į meno, susirūpinusieji savo sveikata – į sveikatos. Vyko įvairūs žaidimai, išmaniosios orientacinės varžybos, virtualios realybės pramogos, skautų užsiėmimai ir daug kitų įdomių veiklų. Į žemaitiškus pasikalbėjimus plungiškius kvietė taip pat plungiškiai – žymus saksofoninkas Petras Vyšniauskas ir aktorius, laidų vedėjas Mantas Stonkus.
Artėjant 21 valandai, Senamiesčio aikštėje surengtas grupės „Quorum“ koncertas. Prieš užgiedant „Tautišką giesmę“ plungiškius pasveikino rajono meras Audrius Klišonis ir Seimo narys Jurgis Razma. „Švenčiant Valstybės dieną ir minint jos 100-metį, smagu Plungės miesto širdyje matyti tokį gausų jūsų būrį. Pajuskim bendrystę, parodykim, kad esam vieningi ir kad savo širdyse turim daug meilės Lietuvai ir jos žmonėms“, –
pakiliai kalbėjo meras.
Jam antrino ir Seimo narys: „Giedodami „Tautišką giesmę“, plungiškiai taip pat įsirašo į šalies istoriją. Mindaugas, jungdamas Lietuvos žemes, parodė vienybės svarbą, tokie būkime ir šiandien!“
Plungiškiai savo šalies himną traukė su grupe „Quorum“. Nuskambėjus paskutiniajam giesmės akordui, žmonės negailėjo audringų plojimų ir pasididžiavimo kupinų šūksnių.
Tuo vakaras nesibaigė – po „Quorum“ į sceną žengė atlikėjas Martynas Kavaliauskas, kurį vėliau pakeitė DJ Valentinas.

Plungiškiai „Tautišką giesmę“ traukė su „Quorum“

Plungiškiai „Tautišką giesmę“ traukė su „Quorum“

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...