„Jei mano vienos kieme tiek problemų…“

Vieną iš lauko tualetų Elena kadaise susitvarkė ir užrakino, o kitas, nors ir naudojamas kaimynų bei prašalaičių, jau daugybę metų yra neprižiūrimas

Vieną iš lauko tualetų Elena kadaise susitvarkė ir užrakino, o kitas, nors ir naudojamas kaimynų bei prašalaičių, jau daugybę metų yra neprižiūrimas

Į „Žemaičio“ redakciją užsukusi plungiškė Elena ilgokai pasakojo, kas jai neduoda ramybės, o galų gale nelinksmai atsiduso: „Jei mano vienos kieme tiek problemų, kas darosi visoje Plungėje?“ Įdomiausia, kad tas kiemas yra pačioje vietos valdžios panosėje, mat už kelių žingsnių – ir Plungės miesto seniūnija, ir Savivaldybė. Nepaisant to, moteris turinti kasmet varstyti valdininkų kabinetų duris ir prašyti, kad būtų nupjauta žolė, vešanti su jos valdomis besiribojančioje valstybinėje žemėje, prižiūrimas šalia esantis viešasis tualetas, remontuojama prieš kelerius metus išasfaltuota, tačiau jau apgadinta gatvelė, vedanti pro jos daugiabučio pašonę į seniūnijos kiemą.
Problemų – ne viena
Elena pasakojo, kad mediniame daugiabutyje, esančiame Vytauto gatvėje, gyvena jau daug metų. Norėdama savo kiemo, ji iš valstybės išsipirko nedidelį sklypą, jį gražiai sutvarkė ir prižiūri.
Deja, kaimynai turi kiek kitokį požiūrį į švarą ir tvarką, todėl daugiau niekam, išskyrus Eleną, neužkliūna tai, kad jau daugybę metų neištraukiama šiam daugiabučiui priskirto lauko tualeto išmatų duobė.
Paklausta, kodėl pati nesiima iniciatyvos, moteris pasakojo, kad tualetą turi įsirengusi namie, tad šia lauko būdele nesinaudojanti. Be to, kai prieš kelerius metus buvo asfaltuojama bevardė gatvelė, vedanti iš Paprūdžio gatvės į vidinius Vytauto gatvės namų kiemus, buvo sudėti tokie aukšti borteliai, kad dabar prie to tualeto net ir norėdamas neprivažiuosi. Pasak Elenos, seniau jį komunalininkai pasiekdavo kitu keliuku, buvusiu tarp dviejų Paprūdžio gatvės namų, tačiau maždaug prieš dešimtmetį vienas šios gatvės gyventojas užtvėrė vieną šio keliuko galą, o vėliau – ir kitą. Taip šis valstybinės žemės gabaliukas tapo… privačiu, o tualetas – neprivažiuojamu.
Tiesa, šitaip savavališkai pasielgęs žmogus dabar Paprūdžio gatvėje nebegyvena. Praėjusį rudenį jo namą įsigijo jauna šeima. Kai lankėmės pas Eleną, šiuos naujakurius radome kieme skinančius vyšnias. Paklausti, ar žino, kad jų įsigytą sklypą ankstesnis jo savininkas praplatino savavališkai prisidurdamas valstybinės žemės, sutuoktiniai atsakė žiną šį faktą. Jie kalbėjo girdėję, jog asfaltuojant šalia esančią gatvelę neva buvo apkarpytas kitas dabar jau jiems priklausančio sklypo galas, tad valdžia, kaip kompensaciją už tai, neva leido užsitverti tą praėjimą.
Ar galėjo būti tokia kalba, dabar jau niekas nepatvirtins. Faktas tas, jog aplinkiniai gyventojai pyksta, kad anksčiau jų naudotas keliukas kaimyno buvo užtvertas, ir dėl to jie patiriantys nepatogumų. Elena pasakojo, jog anksčiau šiuo keliuku buvo patogu pasiekti Paprūdžio gatvę, o dabar, rizikuojant savo gyvybe ir sveikata, tenka eiti šalia esančia minėtąja bevarde gatvele. Dėl prie pat važiuojamosios dalies esančios aukštos tvoros tos gatvės vingyje matomumas yra labai prastas, be to, gatvė siaura ir stati, tad žiemą ja vaikščioti labai slidu.
Pažadėjo padėti
Dėl kaimyno užsitverto keliuko kartu su Elena užsukome pas Savivaldybės vyriausiąjį architektą Tomą Jocį. Pastudijavęs miesto brėžinius jis patvirtino, jog toje vietoje, kur anksčiau buvo keliukas, yra valstybinė žemė, kadastriniuose dokumentuose pažymėta kaip pravažiavimas.
Išklausęs plungiškę architektas stebėjosi, kad šioji dėl kaimyno užtverto keliuko kreipėsi tik dabar, praėjus dešimčiai metų. Vis dėlto jis pažadėjo pasirūpinti, jog minėtajam žmogui būtų nusiųstas įspėjimas keliuką atitverti. Bet ar nenutiks taip, kad tas žemės lopinėlis, jau dešimtmetį prižiūrimas privataus asmens ir paverstas išpuoselėta veja, sugrąžintas seniūnijos žinion, virs piktžolių sąžalynu? Juk jei dabar Elena vargsta, kasmet turėdama prašyti valdžios, jog būtų nupjauta žolė toje valstybinio sklypo dalyje, kuri ribojasi su jos valdomis ir kurios apdairusis kaimynas nebuvo „privatizavęs“, kas bus ateity, kai visuomenei bus sugrąžintas visas sklypas?
Eksperimentas
„Padarysime eksperimentą. Pažiūrėsime, kaip valdžia rūpinasi miesto žeme“, – nusijuokė Elena, o T. Jocys dar pažadėjo priminti seniūnijai, jog ji prižiūrėtų šį praėjimą, kai jis bus atitvertas. O kas pasirūpins lauko tualetu? Elena rodė „Plungės būsto“ įspėjimus apie mokėjimus, kuriuos neseniai pradėjo gauti ir ji, ir kiti to namo gyventojai. Juose rašoma, kad už bendro naudojimo objektų priežiūrą moteris kas mėnesį turi mokėti po 2,84 euro, už namo bendrosios nuosavybės administravimą – 5,03 euro, kaupiamosios lėšos namui atnaujinti – 2,67 euro.
„Apie kokias bendro naudojimo patalpas gali būti kalba, jei aš nesinaudoju namo laiptine – įsirengiau atskirą įėjimą į butą. Neturiu ir bendro kiemo, mat savąją sklypo dalį jau seniai esu išsipirkusi, kaip ir malkinę. Bendras tik namo stogas ir tie lauko tualetai, bet man priskirtąjį tualetą pati remontavau ir pati prižiūrėjau, niekieno pagalbos neprašau, o apie namo stogo remontą, jei nuo kiekvieno buto renka po du eurus per mėnesį, negali būti nė kalbos –
tokios sumos, kuri tam reikalinga, jie ilgai nesurinks“, – kalbėjo moteris.
Elena tikino net savo namo administratorės, kurios telefono numeris kabo bendro naudojimo laiptinėje, nė karto nemačiusi. Esą čia nerengiami jokie gyventojų susirinkimai, netvarkoma nei laiptinė, nei tualetai, o vienas name esantis socialinis būstas jau seniai virtęs vijokliais apaugusia landyne, bet ir tai niekam nerūpi. Tad rinkti mokesčius už namo administravimą ir bendrų patalpų priežiūrą – mažų mažiausiai nesąžininga.
Pasitiko su grasinimais
Kiek lėšų „Plungės būstas“ jau sukaupė iš Vytauto gatvės 13A namo gyventojų ir ką ketina už jas daryti, nutarėme paklausti šio daugiabučio administratorės Daivos Bertašienės. Išgirdusi, ko teiraujamės, ji nelinksmai nusijuokė ir tuoj pat paaiškino, jog kol kas apie kažkokius darbus negali būti nė kalbos, mat šis namas „Plungės būsto“ žinion Savivaldybės nurodymu perėjo tik nuo šių metų vasario. Tiesa, prieš tai laiptinėje buvo pakabintas skelbimas, raginantis gyventojus sukurti bendriją, tačiau šie nesiėmė iniciatyvos. Tad dabar namą administruoja „Plungės būstas“, bet tai įmonei sekasi gana sunkiai.
Daugiabučio administratorė pasakojo, kad iki šiol vos vienas kitas šio namo gyventojas atėjo sudaryti sutarties su „Plungės būstu“. Kiti nei apie sutartis, nei apie pradėtus rinkti namo administravimo bei bendro naudojimo patalpų priežiūros mokesčius nenori nė girdėti. Vienas gyventojas, D. Bertašienės žodžiais, esą net pagrasino ją nustumti nuo laiptų, jei ši dar kartą pasirodys.
„Jūsų minėta moteris parašė prašymą, kad nupjautume vieną namo sieną ardantį vijoklį. Tai bus padaryta. Ketiname paremontuoti ir tame name esantį socialinį būstą. O daugiau… Kai tik sukaupsime nors kiek lėšų, galėsime pasirūpinti ir prie to namo esančiu lauko tualetu, bet gyventojai patys turi rašyti prašymus, ko pageidauja. Kol kas bendrauti su jais sekasi labai sunkiai“, – sakė D. Bertašienė.

Šioje vietoje kadaise buvo keliukas, kuriuo galėjai pasiekti Paprūdžio gatvę, bet prieš dešimtmetį ši valstybinė žemė kažkokiu būdu „peršoko“ į kaimyninį kiemą

Šioje vietoje kadaise buvo keliukas, kuriuo galėjai pasiekti Paprūdžio gatvę, bet prieš dešimtmetį ši valstybinė žemė kažkokiu būdu „peršoko“ į kaimyninį kiemą

22 komentarai(-ų)

 • Jonas:

  Va, kokias rimtas problemas kedena ŽEMAITIS.

 • Gudobelės ekstraktai:

  Na,dabar,Žemaitis turėtų pasidomėti,kaip valstybinė žemė „kažkokiu būdu peršoko į kaimynų žemę.Beveik,pačiam Plungės miesto centre.Besidomint,žiūrėk,ir daugiau anomalijų atras…

 • Max Bent:

  Ar jums reikia skubios paskolos, kad išvalytumėte savo skolas ar jums reikia akcijų paskolos
  tobulinti savo verslą? Ar jus bankai ir kiti atmetai?
  finansų įstaigos? Ar jums reikia paskolos konsolidavimo ar hipotekos? Ieškoti Nr
  daugiau, nes esame čia, kad visas finansines problemas spręstume
  praeitis.

  Tai paprasta paskolos bendrovė. Mes siūlome paskolas tiems, kam domina a
  pagrįsta 2% palūkanų norma. Diapazonas svyruoja nuo $ 5000 iki a
  maksimalus 100 000 000 JAV dolerių.

  Mūsų paskolos yra gerai apdraustos, nes mūsų prioritetas yra maksimalus saugumas.

  Susisiekite su mumis el. Paštu: oceanfmortgages@gmail.com

  Pagarbiai
  Max Bent
  oceanfmortgages@gmail.com
   
  2% pradinė paskola ir garantija
  oceanfmortgages@gmail.com

 • Adrian Bayford:

  IP adresas: 78.60.127.35

  Na,dabar,Žemaitis turėtų pasidomėti,kaip valstybinė žemė „kažkokiu būdu peršoko į kaimynų žemę.Beveik,pačiam Plungės miesto centre.Besidomint,žiūrėk,ir daugiau anomalijų atras…

 • Adrian Bayford:

  Ar jums reikia paskolos?

  Mes išleidome paskolą už mažą 2% palūkanų normą. Jei jums tikrai reikia paskolos, susisiekite su mumis adresu adribay0008@gmail.com.

 • Adrian Bayford:

  Ar jums reikia paskolos?

  Mes išleidome paskolą už mažą 2% palūkanų normą. Suinteresuotos šalys turėtų susisiekti su mumis dėl papildomos informacijos adresu adribay0008@gmail.com.

 • LARRY ELLISON:

  AR BŪTINA PASKOLOS?

  Ar esate verslo vyras ar moteris? Ar jums reikia lėšų, kad pradėtumėte savo verslą? Ar jums reikia paskolos, kad išskaitytumėte savo skolą, sumokėtumėte savo sąskaitas ar pradėtumėte gražų verslą? Ar jums reikia lėšų savo projektui finansuoti? El. Paštas: ( larryellisonfinance@gmail.com) Mes siūlome garantuotas paskolos paslaugas bet kokia suma ir bet kuriai pasaulio daliai (asmenims, kompanijoms, nekilnojamojo turto agentams ir korporacinėms organizacijoms) pagal mūsų puikią 2% palūkanų normą. Norėdami gauti paraišką ir gauti daugiau informacijos, siųskite atsakymus į šį el. Pašto adresą: larryellisonfinance@gmail.com

 • MAX BENT:

  Ar jums reikia skubios paskolos, kad išvalytumėte savo skolas ar jums reikia akcijų paskolos
  tobulinti savo verslą? Ar jus bankai ir kiti atmetai?
  finansų įstaigos? Ar jums reikia paskolos konsolidavimo ar hipotekos? Ieškoti Nr
  daugiau, nes esame čia, kad visas finansines problemas spręstume
  praeitis.

  Tai paprasta paskolos bendrovė. Mes siūlome paskolas tiems, kam domina a
  pagrįsta 2% palūkanų norma. Diapazonas svyruoja nuo $ 5000 iki a
  maksimalus 100 000 000 JAV dolerių.

  Mūsų paskolos yra gerai apdraustos, nes mūsų prioritetas yra maksimalus saugumas.

  Susisiekite su mumis el. Paštu: oceanfmortgages@gmail.com

  Pagarbiai
  Max Bent
  oceanfmortgages@gmail.com

  2% pradinė paskola ir garantija
  oceanfmortgages@gmail.com

 • JIM BUFFER:

  Ar esate verslo vyras ar moteris? Ar jums reikia lėšų, kad pradėtumėte savo verslą? Ar jums reikia paskolos, kad išskaitytumėte savo skolą, sumokėtumėte savo sąskaitas ar pradėtumėte gražų verslą? Ar jums reikia lėšų savo projektui finansuoti? El. Paštas: (trustfunds804@outlook.com) Mes siūlome garantuotas paskolos paslaugas bet kokia suma ir bet kuriai pasaulio daliai (asmenims, įmonėms, nekilnojamojo turto agentams ir korporacinėms įmonėms) pagal mūsų puikią 3% palūkanų normą. Norėdami gauti paraišką ir gauti daugiau informacijos, siųskite atsakymus į šį el. Pašto adresą: {trustfunds804@outlook.com}

 • Mrs Christy Walton:

  Sveiki,

  Ieškote skolos konsolidavimo paskolos, neužtikrintų paskolų, hipotekinių paskolų, automobilių paskolų, studentų paskolų, asmeninių paskolų, rizikos kapitalo ir tt! Aš esu privatus skolintojas, teikiu paskolas iki 2%. Siųsti el. Laišką: christywalton355@gmail.com

 • Anna Vegas:

  Aš ana pagal vardą. Aš gyvenu JAV, noriu pasinaudoti šia terpine, norėdamas įspėti visus paskolų ieškotojus, kad jie būtų labai atsargūs, nes visur yra sukčiai. Prieš keletą mėnesių aš buvau finansiškai įtemptas, o dėl savo beviltiškumo mane sukčiaujo keli internetiniai skolintojai. Aš buvau beveik prarastą viltį, kol mano draugas manęs nukreipė į labai patikimą skolintoją, vadinamąjį vyskupą Eliją, kuris skolina man 700 000 USD per 72 valandas be streso. Jei jums reikia bet kokios paskolos, tiesiog kreipkitės į jį šiuo adresu: (bishopelijahloanfirm002@hotmail.com) ARBA „WhatsApp“: +2349035555247 Aš naudoju šią terpę, kad įspėtų visus paskolų ieškotojus dėl pragaro, kurį aš praėjo per rankas tie apgaulingi skolintojai. Ir aš nenoriu, kad net mano priešas praeitų per tokį pragarą, kad perėjau į šių apgaulingų internetinių skolintojų rankas, taip pat norėčiau, kad padėtumėte man perduoti šią informaciją kitiems, kuriems taip pat reikia paskolos, kai tik jūs Aš taip pat gausiu paskolą iš vyskupo Elijos, meldžiuosi, kad Dievas jam duotų ilgą gyvenimą.

  Dievas jį palaimins amžinai.

  Anna Vegas

 • Jean Carlos:

  Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte verslą arba sumokėtumėte savo sąskaitas ir verslo finansinę informaciją apie nekilnojamąjį turtą ir bet kokio pobūdžio verslo finansavimą ( creditplusfinance11@gmail.com arba Whatsapp +16234044993 ). Mes taip pat siūlome paskolas asmenims, įmonėms ir įstaigoms 3% palūkanų norma. Mes suteikiame paskolą rimtiems asmenims, norintiems gauti paskolą, jei susidomėjote, susisiekite su šiuo el. Pašto adresu: Creditplusfinance11@gmail.com arba WhatsApp +16234044993

 • Morris Ray:

  Aš esu ponas Morrisas Rayas, Teisėtas ir gerbiamas pinigų skolintojas. Mes skolinome lėšas asmenims, kuriems reikalinga finansinė pagalba, mes suteikiame paskolą žmonėms, turintiems blogą kreditą ar turinčius pinigų, kad galėtų sumokėti sąskaitas, investuoti į verslą.
  Ar ieškojote paskolos? jūs neturite nerimauti, nes esate tinkamoje vietoje, siūlau paskolą už mažą palūkanų normą 2%, todėl, jei jums reikia paskolos, aš noriu, kad jūs tiesiog susisiekite su manimi šiuo el. pašto adresu: morrisray1106@gmail.com

 • Morta Ruta:

  Aš gyvenu Panevėžyje, Lietuvoje ir šiandien esu laiminga moteris? Aš pasakiau sau, kad bet kuris paskolos teikėjas, kuris gali pakeisti savo gyvenimą ir savo šeimą, suteiks jiems bet kurį asmenį, kuris juos ieško paskolai. Jei jums reikia paskolos ir 100% tikri, kad grąžinsite paskolą, susisiekite su jais ir pasakykite jiems, ką jiems nurodė Morta Ruta. donaldpatrickloancompany@gmail.com

 • Donald Patrick:

  Dear Sir / Madam

  Ar ieškote verslo paskolos, asmeninės paskolos, būsto paskolos, automobilio
  Paskolos, studentų paskolos, paskolų skolų suvienijimas, paskola yra neužtikrinta, nuotykis
  Kapitalas ir tt arba atsisakoma suteikti paskolą iš banko ar bet kurio finansinio banko
  Fondas dėl vienos ar daugiau priežasčių. Jūs esate tinkamoje vietoje
  Jūsų paskolos sprendimai!
  Aš esu privatus skolintojas, aš suteikiau paskolas įmonėms ir privatiems asmenims
  mažas palūkanų ir priimtinas 2% tarifas. .
  Susisiekite su mumis per EMAIL: donaldpatrickloancompany@gmail.com per 48 valandas sekti ir perduoti paskolą.
   
  Ačiū ir dėkui Dievui
  Su linkėjimais,

  Ponas Donald Patrick

 • Susan Benson:

  Sveiki ir Sveiki atvykę į „Sunshine Financial Group Inc.“

  Ar esate verslo vyras ar moteris? Ar jums reikia skubios paskolos? Ar jums reikia paskolos, kad galėtumėte pradėti savo verslą ar projektą, įsigyti namą ar automobilį? ir jūs manote, kad taip sunku gauti nuosavybės paskolą iš vietos bankų ir kitų finansų institutų?

  Mes esame teisėta ir patikima paskolų kompanija. Mes esame dinamiška kompanija, teikianti finansinę pagalbą. Mūsų pagrindinis tikslas yra padėti jums gauti paslaugas, kurias jūs nusipelno, ir mes siūlome tiek saugias, tiek neužtikrintas paskolas

  Mūsų finansiniai sprendimai
   
  Pinigai avansu
  Greita pinigų paskola
  Grąžinti savo kreditą
  Verslo paskola
  Skolos konsolidavimas
  Paskola be kredito patikrinimo

  TAIKOMAS NEBANKO SKOLINIMO DABARTIS.

  Jei jus domina paskola, prašome rašyti mums, norėdami gauti daugiau informacijos el. Paštu.
  El. Paštas: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
  Mes nekantriai laukiame iš jūsų kuo greičiau.

  AČIŪ

 • Rose Williams:

  DIRECT SERVICE ONLINE FIRM
  HEAD OFFICE—Richmond Road,Worthing, United Kingdom
  EMAIL–[directserviceonlinefirm@gmail.com]

  Hello Mr. / Mrs,

  We offer both personally as also investment loans with your
  To meet needs and
  Budget, apply now and give your credit amount
  required and duration. Our
  Services is cheap and affordable on the annual
  Interest rate of 2%.

  Please provide the following information for your loan application:

  Full name:
  Loan amount :
  Duration of loan:
  Purpose:
  Phone Number:

  We will give you more information to send, as soon as we your
  Receive credit request.

  With kind regards

  ROSE WILLIAMS
  Loan account Executive
  EMAIL–[directserviceonlinefirm@gmail.com]
  DIRECT SERVICE ONLINE FIRM

 • trust funds:

  * Ar jums reikia bet kokios paskolos?
  Ar jums reikia skubios paskolos konsoliduoti savo skolą?
  Ar jums reikia automobilio, verslo ar paskolos sumokėti sąskaitas?
  Jei taip, susisiekite su mumis (jullietfinancialaid@yahoo.com), jei norite gauti daugiau informacijos

  KAIP TAIKYTI: norėdami pateikti paraišką, žemiau esate užpildę išsamią informaciją apie paskolos paraišką. Norėdami užpildyti šią vadovą formą, spustelėkite „atsakyti“ savo el. Laiške, užpildykite išsamią informaciją, kaip parodyta jūsų kūrimo puslapyje, tada spustelėkite „Siųsti“.

  PAREIŠKIMAS APIE PAREIŠKIMĄ:

  Pirmas vardas:……………..
  Antras vardas:………..
  Pavardė:…….
  El. Paštas: …………………
  Namų telefono:………..
  Ofiso telefonas:……….
  Mobilus: …………..
  Gyvenamosios vietos adresas:…….
  Miestas: ………………….
  Valstybė / provincija: …………
  Šalis:……………….
  Fakso numeris:…………….
  Amžius: ………….
  Lytis: ………………..
  Šeiminė padėtis: …………
  Profesija: …………..
  Mėnesinės pajamos:……….
  Kitų giminių vardas: …….
  Kitų giminaičių adresas: …….
  Reikalinga paskolos suma: ……..
  Paskolos trukmė (ne daugiau kaip 25 metai): ………….
  Paskolos paskirtis: ……….
  cotact el. paštas: jullietfinancialaid@yahoo.com
   
  Kai mes gausime jūsų internetinę paraišką arba pirmiau nurodytus duomenis, mes atsiųsime jums paskolos sąlygas ir sąlygas.

  Geriausi linkėjimai.

 • Mrs Lola Daniel:

  Taika

  Ar jums reikia skubios paskolos, kad atitiktumėte savo finansinius poreikius? Mes siūlome paskolas nuo 2000 iki 50 000 000,00, mes esame patikimi, stiprūs, greiti ir dinamiški, netikriname kredito ir siūlome 100% garantiją užsienio paskoloms per šį laikotarpį.

  Mes taip pat paskolino visą valiutą su 2% palūkanų už visas paskolas …. Jei jus domina, grįžkite pas mus šiuo el. Laišku.

  Prašome grąžinti mus, jei domina, su

  eaglehomemortgage001@gmail.com

  Whatsapp: +1 (512) 817-4886

  Tavo sąžiningai

  Ponia Lola Daniel

  eaglehomemortgage001@gmail.com

 • LARRY ELLISON:

  Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte verslą arba sumokėtumėte savo sąskaitas ir verslo finansinę informaciją apie nekilnojamąjį turtą ir bet kokio pobūdžio verslo finansavimą. Mes taip pat siūlome paskolas asmenims, įmonėms ir įstaigoms, kurių palūkanų norma yra 2%. Suteikiu paskolą rimtiems žmonėms, kurie nori paskolos, jei norėtumėte sužinoti šį el. Laišką: larryellisonfinance@gmail.com

  El. Paštas: larryellisonfinance@gmail.com

 • Bill Johnson:

  Pasirengimas teisėtai paskolai visada buvo didžiulė problema. Klientams, turintiems finansinę problemą, reikia jų išspręsti. Kredito ir užstato klausimas yra tai, kad klientai visada nerimauja ieškodami paskolos iš teisėto skolintojo. Bet .. mes padarėme tokį skirtumą skolinimo srityje. Mes galime pasirūpinti, kad paskola būtų nuo 5000 JAV dolerių iki 500 000 000 USD JAV dolerio iki 3 proc. Palūkanų Prašome nedelsiant atsakyti į šį el. Laišką: billjohnson.loanfirm011@gmail.com

 • Jill Edgar Curran:

  ieškant patikimos paskolos, kad atsiskaitytumėte už savo sąskaitas? Daugiau neieškokite, kreipkitės į „Prospect Financial Group LLC“ adresu (info.prospect@groupmail.com) už savo 24 valandų patvirtintą paskolą, kad išvalytumėte skolas arba pradėtumėte verslą.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...