Šimtą kilometrų bėgte įveikė trečiasis

Andrius Preibys

Andrius Preibys

Šeštadienį Vilniaus Vingio parke įspūdingai paminėtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis – daugiau kaip 70 bėgikų varžėsi šimto kilometrų bėgime ir Lietuvos šimto kilometrų čempionate. Ne vienas jų turėjo tikslą ne tik įveikti šimtmečio distanciją, bet ir pelnyti prizinę vietą. Tarp jų – ir nuolat Plungės klubui „Versmė“ atstovaujantis Andrius Preibys.

Andrius, tik šiemet rimtai pamėgęs ilgų distancijų bėgimus, ne tik nepabūgo varžytis su žymiausiais Lietuvos ultramaratoninkais, bet ir sugebėjo kai kuriuos aplenkti. Finišo tiesiąją, trasoje praleidęs 7 val. ir 30 min., jis kirto trečiasis, taip įsirašydamas į Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio istoriją! Žemaičio ryžto ir ištvermės nepalaužė ne tik žinojimas, kad į nugarą kvėpuoja labiau patyrę varžovai, bet ir tai, kad sunkiai suvokiamo ilgio distanciją (maždaug toks atstumas yra nuo Plungės iki Šiaulių) teks bėgti ratais – 50 ratų po 2 kilometrus. Tai psichologiškai ypač sunku.
Po varžybų Andrius, priešingai nei vicečempionas, nebegalėjęs savo jėgomis užkopti ant nugalėtojų pakylos, jautėsi gerai. Vyras džiaugėsi galėjęs dalyvauti Lietuvai simboliškame bėgime ir pelnęs garbingą trečiąją vietą. „Šešiasdešimt kilometrų bėgau savo tempu. Sunkiausi tiek fiziškai, tiek psichologiškai buvo paskutiniai 40 kilometrų“, – po varžybų sakė Lietuvos trispalve apjuostas ir jau kvapą atgavęs Andrius.
Sėkmingas šeštadienis buvo ir dviem kitiems „Versmės“ klubo nariams – Jolitai Domakienei ir Raimondui Laurinaičiui. Unikaliame pamario krašte Kintuose, Šilutės rajone, vykusiose bėgimo varžybose „Laukinis trail-Kintai“ J. Domarkienė, pralenkusi 19 bėgikių, buvo pakviesta užlipti ant trečiojo nugalėtojų pakylos laiptelio. O R. Laurinaitis, 16 kilometrų įveikęs greičiau už 44 varžovus, – ant antrojo. Plungiškius Kintų miestelio šventės metu apdovanojo Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...