Varžėsi buriuotojai

Regatos dalyvių kasmet vis daugėja

Regatos dalyvių kasmet vis daugėja

Praėjusį šeštadienį Platelių ežerą skrodė jachtos – vyko buriavimo regata Virgilijaus Drevinsko taurei laimėti. Kreiserinių jachtų buriavimo regata surengta jau 8 kartą. Virgilijaus Drevinsko vardu ji pavadinta tradiciškai pagerbiant praėjusių metų plaukimo regatos nugalėtoją.

Regatoje iš viso dalyvavo 18 kreiserinių jachtų su kapitonais ir jų komandos nariais, atvykusiais iš Plungės, Telšių, Kretingos, Mažeikių ir Klaipėdos rajonų. Kreiserinės jachtos buvo skirstomos į 2 grupes: iki 6 metrų ir ilgesnės.
Vienas iš buriuotojų atstovų  – Vytautas Buivydas – teigė, jog vyravo itin permainingas oras, todėl tikslui pasiekti svarbu buvo pasirinkti teisingą taktiką. Dalyviams teko pasigrumti su gamtos jėgomis – vėju, jo gūsiais, smarkiu lietumi, bangomis.
Pirmoje grupėje konkurencija buvo didžiausia. Susumavus visų plaukimų rezultatus paaiškėjo, jog pirmąją vietą užėmė Šarūnas Mikašauskas iš Platelių, antrąją – Vytautas Buivydas iš Plungės su jachta „TopAgro“ ir trečiąją – Antanas Bertašius iš Plungės su jachta „Daina“.
Antroje grupėje nenugalimas buvo laivo kapitonas Vladas Stonys iš Platelių su jachta „Džiugas“, antrąją vietą iškovojo Zigmas Pivoras iš Platelių, trečiąją – Dainius Rusys iš Plungės su jachta „Hungland“. Laimėtojams buvo įteikti medaliai, diplomai ir taurės.

Platelių ežerą skrodė net 18 jachtų

Platelių ežerą skrodė net 18 jachtų

Kaip sakė pagrindinis renginio organizatorius, Platelių „Žalgirio“ jachtų klubo direktorius Vaclovas Buivydas, šiais metais Platelių ežerą papuošė didžiausias kreiserinių jachtų regatos dalyvių skaičius. Džiugu, jog buriuotojų ratas plečiasi, tad kitais metais planuojama ilginti tiltą, jog galėtu sutilpti visi, norintys užsiimti buriavimu, kuriems tai ne tik sportas, pomėgis, bet ir gyvenimo būdas.

Vienas komentaras

  • Plateliškis:

    Kaip gažiai burės puošia Platelių ežerą, tik gaila kad kasmet atostogaujančių mažėja.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...