Nuvežė į mišką ir paliko ten… visiškai nuogą

Šios savaitės pradžioje Plungės rajono policijos komisariato pareigūnams teko narplioti gana neįprastą įvykį – trijulė pagrobė vyrą bei nuvežusi į mišką paliko jį ten nuogą, basą ir be galimybės su kuo nors susisiekti.

Incidentas įvyko pirmadienio vakarą, apie 21 valandą, A. Vaišvilos gatvėje, Plungėje. Nukentėjusysis – 32 metų neblaivus plungiškis, kurį, vos išėjusį iš gyvenamojo namo, užpuolė nepažįstamas kokių 35–40 metų amžiaus vyras. Kaip nurodė plungiškis, nepažįstamasis apkabino jam kaklą ir smaugdamas įsitempė į greta stovėjusį automobilį. Veiksmas, žinoma, vyko prieš jo valią.
Automobilyje, be užpuoliko, buvo dar du asmenys – buvusi nukentėjusiojo sugyventinė ir naujas jos gyvenimo draugas.
Plungiškis buvo nuvežtas į Babrungo seniūnijos Jėrubaičių kaime, šalia sąvartyno, esantį mišką. Ten vyriškis sulaukė rimtų grasinimų – kad prieš jį bus panaudotas fizinis smurtas. Bijodamas, kad trijulė gali jį sumušti, vyras darė viską, ką šie liepė. O nurodymai buvo daugiau nei keisti – buvusi sugyventinė ir jos sėbrai reikalavo, kad plungiškis nusiautų batus, nusimautų kojines, šortus, o galų gale – ir trumpikes. Žmogelis taip ir padarė.
Maža to, iš jo buvo atimtas telefonas. Tiesa, paties aparato trijulė nelietė, tik išėmė kortelę ir ją sulaužė. Taigi vyriškis vidury miško liko ne tik be drabužių, bet ir be galimybės paskambinti kam nors iš artimųjų ar draugų. Na, o jo skriaudikai sėdo į mašiną ir nurūko nežinoma kryptimi.
Plungiškiui neliko nieko kito, kaip tik skambinti Bendrosios pagalbos centro telefonu. Pasak policijos pareigūnų, jie nelaimėlį ir pargabeno į miestą.
Policija netrukus sulaikė plungiškio skriaudikus. Visi trys kuriam laikui buvo atsidūrę daboklėje, bet po apklausos paleisti. Už ką moteris ir jos bendrininkai šitaip pasielgė su  buvusiuoju, policija neatskleidžia.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...