Pažadėjo – bus sutvarkyta

DSC_7973Ir „Žemaitis“, ir kiti rajono laikraščiai rašė apie liepos viduryje Plungėje, vadinamajame Babrungo stadione, vykusią tarptautinę šunų parodą. Tuoj po jos į redakciją paskambinusi plungiškė Aldona pasakojo ir pati apsilankiusi šioje parodoje. Moteris sakė neturėjusi kur akių dėti, kai pamatė, kokios būklės yra į stadioną vedantys laiptai.

„Jūsų laikraštyje skaitau, kad šiemet parodoje dalyvavo šunų augintojai su savo keturkojais iš Rusijos, Švedijos, Suomijos, Norvegijos, Vokietijos, Lenkijos, Estijos ir Latvijos. Tokios minios žmonių, tiek iš svetur atvažiavusiųjų… O laiptai, kuriais galima nusileisti į stadioną, tokie, kad juos pamačius darosi gėda. Negi taip sunku sutvarkyti juos, juk ne milijonų reikia. Juolab kad tokia graži ši vieta ir tiek daug žmonių čia lankosi. Ne tik kelios babytės praeina, bet ir iš užsienio suvažiuoja. Kas į šunų parodą, kas į kiekvieną rudenį čia vykstantį žirgų konkūrą. Kur mūsų valdžia žiūri?“ – piktinosi plungiškė.
Aldonos priekaištus perdavėme Plungės miesto seniūnui Gintarui Domarkui. Jis sakė žinąs plungiškės įvardintą problemą, ne kartą apie ją rašyta ir vietos spaudoje. Gera žinia ta, kad jau imtasi veiksmų, jog į vadinamąjį Babrungo stadioną vedantys laiptai galiausiai būtų kapitališkai suremontuoti.
„Anksčiau šiuos laiptus tvarkydavome į pagalbą pasitelkę dirbančiuosius pagal viešųjų darbų programą. Kadangi šiemet tokių nebeturime, esame priversti pirkti paslaugas. O viešųjų pirkimų procedūros neretai užtrunka. Šiems laiptams tvarkyti lėšų yra skirta, vyksta darbų pirkimas. Tikimės, jog iki rugsėjo jie bus sutvarkyti“, – sakė seniūnas.
Kita problema, kurią paminėjo Aldona, – aplūžęs į stadioną vedantis tiltelis per Babrungą, kurį plungiškiai vadina beždžionių tiltu. Pasak seniūno, šiemet jis buvo tvarkytas gal kokius 5 ar 6 kartus, bet rezultatas – trumpalaikis.
„Kažkaip keistai tos lentos ten lūžta… Spėju, kad kažkas tyčia tą daro. Gal jaunimas praeidamas. Ir tai kartojasi nebe pirmus metus. Būna, tik sutvarkome, ir vėl sulaužyta“, – stebėjosi G. Domarkas.

Vienas komentaras

  • virginija:

    noriu pasakyti nieko nesuprantanciam apie fizikos desnius seniunui,siemet to tilto niekas neremontavo neskaitant pakeistu lentu kurios buvo nuplestos remontuojantsuolus visuomeninio transporto stotelese tai pastebejo ir mano penktoke anuke o siaip seniunui rektu fizikos vadoveli skaityti nes matyt sportininkui kadaise tai buvo neaktualu

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...