Mirtini jaučio dūriai

Šeštadienio rytą, apie 7.30 val., Rietavo policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą, kad Rietavo seniūnijos Giliogirio kaime, ganykloje, rastas negyvas 59 metų vietos gyventojas A. G. Įtariama, kad žmogų mirtinai subadė jam priklausančioje žemėje ganytas kaimyno jautis.
Kaip pasakojo Giliogirio kaimo seniūnaitis Vaidotas Simonavičius, prieš keletą dienų jis kalbėjęs su A. G. Šis jam minėjęs, kad kaimynui leido savo pievoje ganyti jautį, kad nueina jo perkelti į kitą vietą, apžiūrėti. Tad tikėtina, kad ir rugpjūčio 10-osios vakarą A. G. ėjo perkelti gyvulio. Deja, jam tai baigėsi mirtimi.
A. G. kūnas rastas rugpjūčio 11-osios rytą. Jį aptiko kitas giliogiriškis, atėjęs pjauti žolės savo triušiams. Velionio kūnas buvo kruvinas ir sumaitotas, nusėtas daugybiniais sužalojimais, plėštinėmis žaizdomis, kojos apvyniotos grandine. Vyriškis apie nelaimę išsyk pranešė jaučio savininkui, žinoma, į įvykio vietą buvo iškviesta policija ir greitoji medicinos pagalba. Tačiau žmogus jau buvo negyvas, medikams beliko konstatuoti jo mirtį.
V. Simonavičius sakė girdėjęs, kad jautis nebuvo agresyvus, tačiau tąsyk jis, matyt, kažko įsiuto ir puolė pas jį atėjusį žmogelį. „A. G. gyveno savo tėviškėje, buvo neįgalus, vienišas, bet gana tvarkingas – apie velionį pasakojo seniūnaitis. – Aš į įvykio vietą nėjau, bet girdėjau, kad kūnas labai sudarkytas, tolokai nuvilktas. Jautis, ko gero, jį puolė iškart, nes žmogus nebuvo spėjęs net grandinės atgal į žemę įsmeigti.“
Rietavo policijos komisariato viršininkas Marius Vaičikauskas sakė, kad dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas asmens mirties priežasčiai nustatyti. Pasak pareigūno, akivaizdu, jog tai – nelaimingas atsitikimas, tačiau reikia išsiaiškinti, kada tiksliai ir nuo ko žmogus mirė, ar buvo blaivus. Į šiuos klausimus ir atsakys teismo medicinos ekspertai. „Vis dėlto manau, kad šiuo atveju kaltas pats žmogus. Tiesiog eidamas prie gyvulio nebuvo budrus ir atsargus. Juk visi žinome, kad jaučiai puola badytis, tokia jų prigimtis, tad būtina save saugoti“, – sakė viršininkas.
Kaip sakė V. Simonavičius, įvykio vietoje žmonės padėjo žvakių, gėlių. Tiesa, dar pirmadienio rytą ten tebebuvo ir jautis, tačiau netrukus buvo išvestas.

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...