Girtas politikas smaugė žmoną

21805-16440Praėjusiame numeryje „Žemaitis“ tarp kitų kriminalinių įvykių rašė ir apie vieną plungiškių sutuoktinių konfliktą, įvykusį vėlų rugpjūčio 23-iosios vakarą. Policija pranešė, jog neblaivus vyras (nustatytas 1,83 promilės girtumas) smaugė taip pat neblaivią (0,62 prom.) savo žmoną. Po to, kai ši informacija pasirodė spaudoje, išaiškėjo, kad tas smurtautojas – Plungės rajono savivaldybės tarybos narys, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio atstovas Audrius Šapalas.

Policijos suvestinėse pateikta trumpa informacija, jog sutuoktinio smaugiama moteris gindamasi lėkšte trenkė jam į galvą. Šis neliko skolingas – metė į ją laikrodį ir taip prakirto moteriškei lūpą. Įdomu tai, kad po konflikto politikas atsidūrė ne areštinėje, bet… Plungės ligoninėje. Čia jam nustatyta galvos žaizda ir smegenų sukrėtimas. Dėl to jis buvo paguldytas į traumatologijos skyrių.
Vakar politikas vis dar buvo nedarbingas, mat telefonu kalbinta Šiaulių banko Plungės skyriaus atstovė sakė, kad jos viršininkas nedirba. Kada grįš į darbą – neaišku. Pakalbinti jo paties ir sužinoti, kas išprovokavo konfliktą, „Žemaičiui“ nepavyko, mat politiko telefonas jau kurį laiką išjungtas.
Kaip vertina tokį Tarybos nario ir savo bendrapartiečio elgesį, pasiteiravome rajono mero Audriaus Klišonio. Jis sakė, kad, kol nebaigtas ikiteisminis tyrimas, nieko nekomentuosiantis, juolab kad su pačiu vis dar besigydančiu A.  Šapalu dar nebuvo susitikęs ir nežino visų aplinkybių.
„Kol nebaigtas ikiteisminis tyrimas, galime vadovautis tik gandais. Be to, kaip valstybės tarnautojas privalau remtis asmens duomenų apsaugos reglamentu. A. Šapalas yra viešas asmuo, tačiau jo sutuoktinė – ne. Į tai irgi reikia atsižvelgti viešai aptarinėjant jųdviejų privataus gyvenimo detales“, – kalbėjo rajono vadovas.
Į klausimą, ar ir anksčiau minėtasis politikas turėjo bėdų su alkoholiu, A. Klišonis atsakė nieko apie tai negirdėjęs. Tačiau, neoficialiais duomenimis, tai ne pirmas kartas, kai girtas A. Šapalas prisidaro bėdos. Akivaizdu, kad toks elgesys nedera politikui, prisiekusiam gerbti ir vykdyti Lietuvos Respublikos įstatymus. Belieka tikėtis, jog, atėjus laikui rinkti naują Tarybą, rinkėjai susimąstys, kokius asmenis deleguoja valdyti rajoną.

20 komentarai(-ų)

 • uraganas:

  Gaila liberalu partijos, tu nariu, kurie dorai tarnauja, tiek rajonams ir visai Lietuvai. Doru liberalu liko vos keli procentai partijoje.Dauguma yra kaip sakoma – Neprognozuojami.Gal ateinančiuose rinkimuose praregės rinkėjai ka renkasi i seima ir savyvaldybes???

 • juze:

  nustebino Milda, tokia rami moteris, bet kad trinktelėjo…. Matyt grėsė pavojus būti pasmaugtai?

 • plungiškis:

  apgailėtinas tipas plungės ale ,, liūtas,? elgiasi kaip kaimo degradai ,,gėrė ,gėrė,, susikivirčijo ,trenke ,atsidure areštinė,kaimo degradu kasdienybė kap ons toks dar Šiaulių banke dirba ,koks vadas toks ir bankas š…,,,

 • Vivo:

  Mane stebina viena – kad vis dar prisišiukšlinę politikai vežami į ligoninę neva gydytis, o ne įareštinę, kaip paprasti mirtingieji. Sovietinė nomenklatūra ir jos taisyklės tebegyvuoja.

 • ddd:

  Norėjo šapalą įdėti į lėkštę apibarstyti miltais ir iškepti, o va kaip gavosi… :)

 • Sigitas:

  Nesupranta ir kaip plungiškiai išsirenka į miesto tarybà tokius degraduojančius veikėjus,gėda visiems,kur jo vieta ,bet ne ten,kokia valdžia,tokia taryba degreduoja visi, kur mes žiūrime,kad tokie pijokai ten sėdi?

 • Vladas:

  Šiuo metu Plungės liberalai daug dirba miesto labui.ko nepasakysi apie praėjusias kadencijas pramiegojusias konservatoriu ar socdemu partijas.matyt politikui nuo pervargimo nebeatlaike nervai.žmona irgi kalta.neblaivi . negalima mylimam vyrui su lėkštę daužyti galvos.taip galima užmušti ar padaryti didele galvos traumą…

  • aš:

   Kvailas atmazas jau nebepirma karta jam nervai ? daug dirba nejuokikt ? Bent ir pats iš tos ,,hebros,? busi?

   • plunge:

    Jau iškart aišku, kad vienas iš liberastų gina saviškį.Gėda išvis,Šapalą seniai gydyt nuo alkoholizmo reikia.

    • aš:

     Šapalà į gimtinę Kontaučiū kaimà reikia deportuoti ten jo vieta,plungiškius mulkino prisidenges ,,plunges liūto,, kauke atsipeikekit plungiškiai kur jus einat įkokį renginį ,, liūtai,, ,, sušikti,, absurdas

  • Aš:

   Žmonos gimtadienis buvo, tai ir išgėrė. Čia nėra jau tokia nuodėmė. Moteris graži, gal kas per šventę komplimentų daug sakė. Vyrui nepatiko- ir pradėjo kabinėtis. Na o moteris atsakė tuo, ką turėjo po ranka.

   • komisaras:

    gal liūdininku galite pabūti, kad viska žinote ,bet už melagingus parodymus yra straipsnis, kaip suprantame ir pats dalyvavot tame gimtadienyje,gėrė ,gėrė, susimušė elinė girtuokliu kasdienybė

    • Aš- Komisarui:

     Kodėl tamsta vis kitais vardais prisistatote? IP jus išduoda!

     • komisaras:

      vardas esmės nekeičia tamsta užtarėjau politiku kurie žmonas smaugis

 • aš:

  žiauru su kuo mes gyvename?

 • Aš- Komisarui:

  Labai blogai supratote, ką užtariu. Žmoną ir tik žmoną! O politiko nemėgstu, ypač Plungės. Taip kad aprimkite dėl Audriaus užtarimo – to tikrai nėra(jei mokate skaityti ir suprasi).

 • Aš- Komisarui:

  P.S. Turi būti- „politikų“ ir „suprasti“

 • komisaras:

  Atsiprašau jei netaip supratau

 • Pl:

  Kas su tais liberalcikais daros, Misiunas, Beinoras, dabar Šapalas. Manau visi trys turi trauktis iš tarybos. Sapalui seniai su nervais blogai kai uzgeria.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...