Vairuotojas ir trys vaikai – į ligoninę

Penktadienio rytą, prieš pat aštuonias, ir Plungės rajono policijos komisariato pareigūnai, ir Greitosios medicinos pagalbos ekipažas skubėjo į Nausodžio seniūnijos Prūsalių kaimą. Pranešta, kad Pakalnės gatvėje įvyko avarija, yra sužalotų – vyras ir trys mažamečiai vaikai.

Du automobiliai „Opel Vectra“ vienas į kitą kaktomuša rėžėsi kelio vingyje. Vieną transporto priemonę vairavo 1986 metais gimęs prūsališkis, kitą – 1996 metais gimusi mergina iš Šateikių seniūnijos Alksnėnų kaimo. Abu vairuotojai buvo blaivūs. Kuris iš jų kaltas dėl eismo įvykio, kol kas nenustatyta. Pasak policijos pareigūnų, jei to išsiaiškinti nepavyks apklausus avarijos dalyvius ir ištyrus kitas aplinkybes, bus kreipiamasi į ekspertus.
Susidūrus mašinoms, nukentėjo keturi žmonės. Vieno „Opel Vectra“ vairuotojui Plungės ligoninės priėmimo skyriuje nustatyta kojos trauma. Medikų pagalbos prireikė ir trims kitu opeliu važiavusiems mažamečiams vaikams: aštuonių mėnesių ir dvejų metukų mergaitėms bei septynerių berniukui.
Septynmetis nukentėjo mažiausiai – jam priėmimo skyriuje diagnozuotas žastikaulio srities sumušimas, atsiradęs, ko gero, nuo saugos diržo. Mergytėms nustatyti galvos sumušimai. Nors sužalojimai nėra sunkūs, abi toliau gydyti išvežtos į Klaipėdą.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...