Didvyčių daugiafunkciame centre – įkurtuvės

Prasidėjęs ruduo Plungės rajone ne tik į švietimo įstaigas sugrąžino būrius darželinukų bei moksleivių, bet ir atnešė įvairių permainų: Kantaučiuose neliko Plungės Senamiesčio mokyklai priklausiusio skyriaus, tačiau čia buvę Kultūros namai buvo reorganizuoti į Daugiafunkcį centrą, po kurio stogu įsikūrė ir darželis. Pokyčių neišvengė ir dvi miesto švitimo įstaigos – Akademiko Adolfo Jucio bei „Babrungo“ pagrindinės mokyklos tapo progimnazijomis. Naujovių yra ir Didvyčių daugiafunkciame centre – čia savo veiklą pradėjo kaimo biblioteka.

Rikiuoti knygas lentynose bibliotekininkė Bronislava Vengalienė pradėjo dar vasaros pabaigoje, kad, atėjus rudeniui, skaitytojai jau galėtų apsilankyti įstaigoje ir išsirinkti jiems patikusią knygą. Apsilankyti naujai įsikūrusiuose knygų namuose visus maloniai kviečia ir įstaigos, po kurios stogu vietą rado biblioteka, vadovė Anastazija Zaveckienė.
Tad jau nuo šio rudens Didvyčių daugiafunkciame centre veikia ne tik vaikų darželis, kuriuo ikimokyklinio amžiaus vaikus auginačios šeimos labai džiaugiasi, mat mažiesiems skirta erdvė – jauki, saugi, o svarbiausia – arti namų, bet ir biblioteka. Patinkančios veiklos čia gali rasti ir po pamokų grįžę didvytiškiai mokiniai, ir vyresnės kartos atstovai. Didvytiškiai labai džiaugiasi, jog po vienu stogu gali rasti ne vieną įstaigą. Patenkinti, kad biblioteka įsikūrė naujai sutvarkytose patalpose. Tiesa, oficialus įstaigos atidarymas dar neįvyko. Pirmiausia norėta paminėti Mokslo ir žinių dieną.
Prieš pat rugsėjį nauja veikla praturtėjusiame Didvyčių daugiafunkciame centre apsilankė ir Plungės rajono valdžios atstovai. Su jais drauge atvyko ir Viešosios bibliotekos direktorė Violeta Skierienė. Apžiūrėję naujai sutvarkytas ir bibliotekos veiklai pritaikytas patalpas, svečiai jas įvertino teigiamai.
Susitikimo metu pasidžiaugta, kad kaimą neseniai nusiaubęs škvalas nepalaužė gyventojų noro tvarkytis. Juk gamtos stichija neaplenkė ir Daugiafunkcio centro. Laimei, darbščių žmonių dėka jos padariniai buvo likviduoti. Centro vadovė sakė, jog vietoje senosios pavėsinės „išdygo“ nauja. Šalia jos sumeistrauta ir nauja smėlio dėžė, skirta darželinukams. Šalia – ir edukacinis takelis.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...