Senamiesčio mokykla turi naują vadovą

1602-111741Nuo rugsėjo pirmosios be šeimininko likusi Plungės Senamiesčio mokyklos vadovo kėdė tuščia ilgai neužsibus. Jei visos biurokratinės procedūros vyks sklandžiai, jau spalio pirmąją ją užims šiuo metu Šateikių pagrindinei mokyklai vadovaujantis Paulius Zakalskis.

Kaip „Žemaitį“ informavo Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis, kuris pirmininkavo atrankos komisijai, plungiškis buvo vienintelis kandidatas minėtosios mokyklos direktoriaus pareigoms užimti. Vakar Plungės rajono savivaldybėje vykusiame konkurse jis komisijai pristatė vadovavimo švietimo įstaigai gaires, kuriose pateikė siūlymų dėl mokyklos veiklos, taip pat supažindino su savo nuostatomis apie vadovavimą ir vadovo vaidmenį.
Komisija įvertino pretendento kompetencijas bei pasirengimą užimti minėtąsias pareigas ir skyrė jam atitinkamai balsų – jų pakako konkursui laimėti.
Tiesa, konkursas dėl Senamiesčio mokyklos direktoriaus posto turėjo vykti dar rugpjūčio 13-ąją. Tąkart P. Zakalskis taip pat buvo vienintelis kandidatas. Bet komisija jo kandidatūros įvertinti negalėjo, nes paaiškėjo, jog trūksta vieno dokumento.
Kaip „Žemaičiui“ tada sakė G. Rimeikis, su Švietimo ir mokslo ministerijos leidimu konkursas perkeltas į kitą mėnesį. Ir štai jo rezultatai – Senamiesčio mokykla turi naują vadovą. Jo kandidatūrą dar turi patvirtinti Savivaldybės taryba. Šiuo metu laukiama Specialiųjų tyrimų tarnybos pažymos apie konkurso laimėtoją. Jei viskas vyks sklandžiai, į naująją kėdę P. Zakalskis sės jau spalio pirmąją.
Šateikių pagrindinei mokyklai plungiškis vadovavo porą metų – nuo 2016-ųjų. Vos tik jam stojus prie šios įstaigos vairo, mokykla kaip mat atsigavo. Naujuoju vadovu džiaugėsi tiek pedagogų bendruomenė, tiek mokiniai bei jų tėvai. Dabar šiai įstaigai vėl teks ieškoti naujo vadovo.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...