Golfas – griovyje, girtas vairuotojas – ligoninėje

Vėlų pirmadienio vakarą, po 23 valandos, Plungės rajono policijos komisariato pareigūnams pranešta, kad kelyje Šiauliai–Palanga įvyko avarija – apsivertus automobiliui, sužalotas žmogus.

Gavę pranešimą, pareigūnai išskubėjo į įvykio vietą. Nelaimė įvyko kelio Šiauliai–Palanga 81-ajame kilometre, Alsėdžių seniūnijos Irkinių kaimo teritorijoje. Automobilis „Volkswagen Golf“ buvo nulėkęs į pakelės griovį ir apsivertęs. Šalikelėje aptiktas ant žemės gulintis golfo vairuotojas – 25 metų telšiškis.
Į įvykio vietą atskubėjusi Greitoji medicinos pagalba sužalotą vairuotoją skubiai išgabeno į Telšių ligoninės priėmimo skyrių. Ten jaunam vyrui diagnozuotas stuburo kaklo dalies lūžis su nervų pažeidimu. Be to, išsiaiškinta, kad jis prie vairo sėdo ir avariją padarė būdamas neblaivus – ligoninėje telšiškiui nustatytas vidutinis (1,56 promilės) girtumas.
Panašu, kad vairuotojas avariją padarė dėl girtumo nesuvaldęs transporto priemonės. Kiti žmonės eismo įvykio metu nesužaloti, daugiau transporto priemonių neapgadinta. Nuostolių patyrė tik pats telšiškis ir ESO – lėkdamas nuo kelio golfas sugadino du elektros stulpus, nutraukta auštos įtampos elektros linija.
Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 281 straipsnio 7 dalį (už tai, kad asmuo vairavo apsvaigęs nuo alkoholio, kai kraujyje rasta daugiau nei 1,5 prom.).

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...