Girdvainiškis buvo nužudytas?

Rugsėjo 15-osios rytą, apie 9.20 val., Rietavo policijai pranešta, kad Rietavo seniūnijos Girdvainių kaime rastas negyvas 1973 metais gimęs vyras. Iškart įtarta, jog žmogus buvo nužudytas.

Negyvas 45 metų vyras rastas savo namuose. Velionis sėdėjo ant fotelio, jo drabužiai buvo iškruvinti. Kūną apžiūrėję ekspertai aptiko išorinių sužalojimų – pastebėta pjautinė žaizda kairės rankos dilbyje, kraujo dėmės kairėje krūtinės pusėje.
Nustatyta, kad rugsėjo 14-ąją pas girdvainiškį lankėsi 1960 metais gimęs netoliese gyvenantis vyras. Pastarasis esą dažnai pas jį užsukdavo, pagelbėdavo darbuose, kartais drauge išgerdavo. Tikėtina, kad išgertuvės vyko ir rugsėjo 14-ąją. Gali būti, kad jų metu tarp vyrų kilo konfliktas, kuris baigėsi 45 metų girdvainiškio mirtimi.
Vietos gyventojų kalbomis, po išgertuvių 58 metų vyras sėdo ant dviračio ir išvažiavo į namus. Gali būti, kad nukentėjusysis tuo metu buvo dar gyvas, bet vėliau mirtinai nukraujavo.
Rugsėjo 15-osios rytą vyriškio esą pasigedo kaimynė. Jai įtarimų sukėlė tai, kad girdvainiškio namuose buvo tamsu. Susisiekusi su kaimyno seserimi ir sužinojusi, kad vyras į jos skambučius neatsako, moteris nuėjo į jo namus. Deja, žmogus jau buvo nebegyvas.
58 metų įtariamasis sulaikytas. Niekur nedirbantį, anksčiau neteistą vyrą policijos pareigūnai rado namuose. Kaltės dėl padaryto nusikaltimo jis esą neneigia.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...