Kaip neįgaliesiems patekti į komisariatą?

Į „Žemaičio“ redakciją kreipėsi žmonės, susidomėję, kaip neįgaliesiems reikėtų patekti į naująjį Plungės rajono policijos komisariatą. Esą laiptai statūs, o pandusas neįrengtas. Tad kaip pas pareigūnus patekti žmogui neįgaliojo vežimėlyje ar tėvams su mažais vaikais?

Policijos komisariato viršininkas Saulius Vaičekauskas patvirtino, kad panduso iš tikrųjų nėra, tad atvykusiajam vežimėliu šiuo metu tikrai būtų problemų. „Pastatas, priklausantis UAB „Terekas“, jau rekonstruotas, bet šiokių tokių trūkumų dar yra. Visi nesklandumai, kaip pažadėjo savininkas, artimiausiu metu bus sutvarkyti“, – sakė S. Vaičekauskas.
Nors pareigūnai pastatą tik nuomojasi, jiems aktualu, kad visiems besikreipiantiesiems būtų patogu. Pasak viršininko S. Vaičekausko, prie komisariato bus ne pandusas, o elektrinis keltuvas. „Jam numatyta vieta, atvesti laidai, beliko tik sumontuoti. Kiek žinau, keltuvas jau buvo atvežtas, tačiau netiko, tad dabar laukiama naujo“, – pasakojo viršininkas.
Keltuvas būsiąs patogus: neįgaliajam reikės tik ant jo užvažiuoti, paspausti mygtuką ir jis bus pakeltas į aikštelę ties įėjimu į pastatą. Taigi pasiekti komisariatą būsią kur kas lengviau nei važiuojant pandusu. „Pandusas mums niekur netiko, tad pasirinkome keltuvą. Manome, kad neįgaliesiems bus patogu“, – įsitikinęs S. Vaičekauskas.
Viršininko teigimu, kol kas nėra ne tik keltuvo, bet ir mygtuko prie durų, kuriuo gyventojai turėtų naudotis, kai komisariatas uždarytas. „Kaip buvo iki šiol, taip ir dabar komisariatas nedirba visą parą. Pareigūnai daugiau laiko leidžia gatvėse, o ne kabinetuose. Tad norint kreiptis po 17-tos valandos, su budinčiaisiais bus galima susisiekti paspaudus mygtuką arba skambinant pagalbos telefonu 112. Kol mygtuko nėra, galima tik skambinti. Nors… iš tikrųjų tuo mygtuku mažai kas ir naudojosi“, – sakė policijos vadovas.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...