Prašė gyventojų supratingumo

G1809-00019-2Pirmadienį Plungėje pradėti statybos darbai, kuriuos atlikus Rietavo ir Laisvės gatvių sankirtoje atsiras žiedinė sankryža. Kaip sakė praėjusią savaitę posėdžiavę Saugaus eismo organizavimo komisijos nariai, darbai truks porą mėnesių. Dėl to kils šiokių tokių nepatogumų tiek vairuotojams, tiek pėstiesiems. Apie tai ir kalbėta posėdžio metu.

Komisija per spaudą kreipėsi į eismo dalyvius, prašydama jų atkreipti dėmesį į kelio ženklus, mat minėtoje miesto dalyje keičiama eismo schema. Šiuo metu eismas ties Rietavo ir Laisvės gatvių sankryža jau yra uždarytas, tad transporto priemonės yra nukreipiamos aplinkinėmis gatvėmis.
Vienas iš pakeitimų yra tas, kad ženklas „Akligatvis“, esantis prieš Medingėnų gatvę, jei važiuotume nuo Rietavo, atkeltas arčiau. Įrenginėjant žiedinę sankryžą, transporto priemonių eismas nukreiptas Miško, Liepų, M. K. Čiurlionio ir Kalniškių gatvėmis.
Atkreiptas dėmesys į tai, jog važiuojant Kalniškių gatve reikėtų neužmiršti, kad ten – itin aktyvus pėsčiųjų eismas. Siaura gatvele dažnai vaikšto moksleiviai. Tad raginama vairuotojus būti atidžius ir neviršyti leistino 30-ies kilometrų per valandą greičio. Į šią gatvę dažniau užsuks ir policijos pareigūnai, kad būtų užtikrintas pėsčiųjų saugumas, mat Kalniškių gatvė – siaura, nėra šaligatvių.
Rūpinantis pėsčiaisiais, žiedinę sankryžą įrenginėjančiai įmonei uždrausta visiškai aptverti statybvietę. Priešingu atveju pėstieji neturėtų praėjimo.
Posėdžio metu išreikštas plungiškių nepasitenkinimas dėl to, kad, nukreipus eismą į aplinkines gatveles, automobiliai išvažinės kelkraščiuose augančią žolę, kurią prižiūri ir puoselėja privačių namų savininkai. Aiškinta, kad, pavyzdžiui, M. K. Čiurlionio ir Tiesos gatvės yra labai siauros, tad prasilenkdamos transporto priemonės nori nenori turės trauktis į kelkraščius. Gyventojai klausė, kas vėliau sutvarkys sugadintą žolę?
Komisijos nariai, nesileisdami į didesnes diskusijas, aiškino, jog gyventojai turėtų būti supratingesni, mat visi nepatogumai – laikini.

2 komentarai(-ų)

  • kiesa:

    kata bankrotuojanti firma gali padaryti

  • jo:

    iki uždarant sankryžą, turėjo būti išasfaltuotos Čiurlionio, Tiesos ir Aušros gatvės, bet niekas nepadaryta. Raudys visai nusivažiavo, niekur nespėja ir jokių problemų – vienas iš stipriausių valdžios vyrų, nepajudinamas kaip uola…

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...