Nelaimė Tveruose – pro langą iškrito vaikas

Praėjusį penktadienį Tverų miestelį apskriejo žinia apie nelaimę viename iš daugiabučių namų. Kol tveriškis vedžiojo šunį, iš trečio aukšto pro langą iškrito penkerių metų jo sūnus.

Policijos turimais duomenimis, penkiametis iškrito iš Laukuvos gatvėje esančio daugiabučio namo trečio aukšto. Kai įvyko tragedija galėjusi pasibaigti nelaimė, nei tėvo, nei mamos namuose nebuvo. Mama su naujagimiu dar nebuvo grįžusi iš gimdymo namų, o tėvas tuo metu buvo išvedęs pavedžioti šunį.
Žurnalistams vyras pasakojo, jog lemtingą rytą jis turėjo ruoštis į darbą, o sūnelis – į vaikų darželį. Nubudęs tveriškis pamatė, jog vaikas dar miega, tad nutarė greitai išvesti keturkojį į lauką. Grįžęs į butą, vyras esą pajuto skersvėjį. Ėmė kviesti sūnų, šaukė jį vardu, bet šis neatsiliepė.
Įpuolęs į miegamąjį tveriškis pamatė atvirą langą. Pasakojo iškart pajutęs nelaimę, todėl prišoko prie lango ir pažiūrėjo laukan. Bet mažylio ir ten neišvydo. Vyras tikino supratęs, jog sūnus galėjo iškristi, todėl išskubėjo į kiemą. Ten irgi nieko nebuvo. Netrukus sutikta kaimynė papasakojo, jog berniukas nuskuodė mokyklos link.
Pakeliui į ją vyras sutiko mokyklos sargą. Šis ir pranešė, kad jo sūnus paguldytas gaisrinėje, nes skundėsi pilvo skausmu. Mažylis buvo sąmoningas, labai verkė ir pasakojo, ką teko vos prieš akimirką patirti.
Netrukus penkiametis buvo perduotas į medikų rankas. Šie išgabeno jį į Klaipėdos vaikų ligoninę. Čia gydytojai nustatė, jog nuo smūgio buvo sutrenktos vaiko kepenys, dėl to sutriko jų veikla. Mažylis buvo paguldytas į ligoninę.
Mažylio tėvai, kurie Tveruose žinomi kaip tvarkingi ir rūpestingi žmonės, sakė, jog ši nelaimė jiems – didžiulė pamoka, bet jie džiaugiasi, kad viskas baigėsi laimingai.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...