Gal norite tapti budinčiu globėju?

Rietave vykusios tradicinės Mykolinių šventės metu Socialinių paslaugų centro atstovės  – atestuotos GIMK socialinės darbuotojos – rietaviškius kvietė pamąstyti apie vaiko globą ar įvaikinimą.

Rietaviškiai buvo raginami pagalvoti ne tik apie galimybę tapti nuolatiniu globėju, bet ir apie naują pareigybę Rietave – budinčio globėjo darbą. Tiems, kam kilo klausimas, kas yra budintis globėjas, socialinės darbuotojos atsakė, jog tai  – žmogus (ar šeima), norintis ir galintis priimti vaiką į savo namus, kai jam kyla grėsmė gyventi biologinėje šeimoje.
Priminta ir tai, kad budinčio globėjo darbas yra mokomas. Jam siūlomas užmokestis už darbą globojant vaiką savo namuose, vienkartinė įsikūrimo pašalpa atvykus vaikui į šeimą, tikslinis priedas globėjui, globos išmoka. Budinčio globėjo šeimoje ne ilgiau kaip vienerius metus gali gyventi nuo 1 iki 3 vaikų.
Kviečiame susimąstyti apie prasmingą veiklą, nes vaikų globa – neįkainojama dovana.
Apie budinčius globėjus ir kitas globos formas daugiau informacijos galite gauti kreipdamiesi į Rietavo socialinių paslaugų centrą tel. 8 677 20904 arba elektroniniu paštu gimkrietavas@gmail.com.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...