Policijai – du pranešimai apie dingusius vaikinus

Praėjusią savaitę Plungės rajono policijos komisariatas sulaukė dviejų pranešimų apie dingusius vaikinus. Ketvirtadienį 1967 metais gimusi plungiškė informavo, kad nuo antradienio negali susisiekti su 22-ejų metų savo sūnumi. O šeštadienį pareigūnams pranešta, kad iš Plungės socialinių paslaugų centro išėjo ir negrįžta penkiolikmetis globotinis. Policija buvo paskelbusi abiejų jaunuolių paiešką.

Apie tai, kad spalio 2-ąją dingo 1996 metais gimęs plungiškis, jo artimieji ir draugai pranešė ne tik policijai, bet ir per socialinius tinklus – feisbuke buvo prašoma visuomenės pagalbos ieškant šio jaunuolio. Nurodyta, kad vaikino, kuris iš namų išvyko „Mercedes“ markės automobiliu, mama su juo negali susisiekti nuo spalio 2-osios nakties.
Feisbuke buvo viešinamos ir paties jaunuolio, ir jo automobilio nuotraukos. Visų mačiusiųjų prašyta nurodytu telefonu teikti informaciją. Paminėta, kad 1996 metais gimęs V. V. paskutinį kartą matytas minėtąją naktį šalia Plungės, Truikių kaime, esančioje „Circle K“ degalinėje, iš kurios jis pajudėjo Telšių pusėn.
Kitas panašus pranešimas – kad spalio 6-ąją, apie 9.30 val., iš Socialinių paslaugų centro išėjo ir negrįžta 2003 metais gimęs globotinis. Dėl pastarojo įvykio taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Pirmadienio rytą policijos komisariato pareigūnai dalijosi džiugiomis naujienomis – dingusieji surasti, abu jie ir gyvi, ir sveiki. 15-metis esą niekur toli nebuvo nuklydęs, pasibastė po Plungę ir grįžo. O štai 22-ejų metų vaikinas, niekam nepranešęs, išvyko į užsienį. Išsiaiškinta, kad jis atsidūrė vienoje iš Skandinavijos šalių.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...