Keletą kartų apsivertusios „Audi“ vairuotoja atsidūrė ligoninėje

L1810-16663Trečiadienį, apie 10.30 valandą, specialiosios tarnybos – Rietavo policijos pareigūnai, Plungės rajono greitoji medicinos pagalba ir Priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba – buvo kviečiamos į eismo įvykį. Nelaimė įvyko kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė, ties Bubėnų kaimu. Per ją nukentėjo „Audi A4“ vairavusi 22  metų Mažeikių rajono gyventoja. Beje, mergina prie automobilio vairo sėdo neturėdama vairuotojo pažymėjimo (prieš kurį laiką jį prarado), o jos transporto priemonei neatlikta techninė apžiūra.

Avarija įvyko automobiliams „Renault Scenic“ ir „Audi“ važiuojant nuo Rietavo Plungės pusėn. Priekyje važiavusio „Renault“ vairuotoja, ruošdamasi sukti į kairę, sumažino greitį. Pastarajam automobiliui iš paskos atlėkusi „Audi“ rėžėsi jam į galą, nuvažiavo nuo kelio ir keletą kartų vertėsi.
Nuo smūgio ir vertimosi iš „Audi“ beliko metalo krūva. Automobilį vairavusi 1996 metais gimusi mergina išgyveno, ko gero, tik per stebuklą. Į nelaimės vietą atskubėję žmonės vairuotoją ištraukė ne iš jos sėdynės, o iš… bagažinės. Šoko ištikta nelaimėlė pagalbininkams sakė neprisimenanti ir nesuvokianti, kas atsitiko, nežinanti, kur važiavo. Ji skundėsi kaklo skausmais, samprotavo, kad gal iš įmonės Rietave važiavo į namus.
Automobilį „Renault Scenic“ vairavusi moteris „Žemaičiui“ pasakojo, kad vežiojo pašto korespondenciją, tad turėjo pasukti į kairėje pusėje esančią sodybą. „Iš anksto rodžiau posūkio signalą ir pažiūrėjau, ar niekas iš paskos nevažiuoja. Jokio automobilio arti nebuvo. Kokiu greičiu ta „Audi“ iki manęs atlėkė, sunku ir pasakyti. Jau buvau pradėjusi manevrą, kai pajutau smūgį į savo automobilio galą. Paskui tik pamačiau, kad ta mašina lekia į pakelę. Kiek kartų vertėsi, nežinau, bet tikrai daug. Manau, ji per vėlai mane pamatė, nebespėjo sustabdyti ir bandė aplenkti per dešinę pusę“,  – kalbėjo vairuotoja.
Į įvykio vietą atskubėjęs Greitosios medicinos pagalbos ekipažas nukentėjusiąją apžiūrėjo, įmobilizavo ir ketino vežti į Klaipėdą. „Vykti į Klaipėdą ji kategoriškai atsisakė. Reikalavo vežti ją į Mažeikius, bet mes negalime vežti ten, kur nori. Tada siūlėme Telšius, bet ir į Telšius atsisakė, tad nugabenome į Plungę. Iš ten ji vis dėlto buvo pervežta į Klaipėdą“, – pasakojo Greitosios medicinos pagalbos direktorė Rasa Mončienė. Pastarosios teigimu, tikėtina, jog vairuotoja patyrė kaklo ir stuburo traumas.
Nelaimės vietą apžiūrėję ir su įvykio dalyviais pakalbėję Rietavo policijos komisariato pareigūnai nustatė, kad nelaimė įvyko dėl „Audi“ vairuotojos kaltės. „Akivaizdu, kad ji nesilaikė saugaus atstumo, todėl ir trenkėsi į priekyje važiavusį ir stabdyti pradėjusį automobilį. Be to, gali būti, kad viršijo greitį. Įžvelgiame ir chuliganiško vairavimo požymių“, – sakė Rietavo policijos komisariato viršininkas Marius Vaičikauskas.
Ar tai, kad mergina atsidūrė automobilio bagažinėje, reiškia, kad ji nesegėjo saugos diržo? Pasak M. Vaičikausko, jei vairuotojas nesegi diržo, susidūrimo metu paprastai nesuveikia oro pagalvės. Šiuo atveju pagalvė iššovė. Tad tikėtina, kad ji diržą segėjo, bet jis galimai kažkaip atsisegė. Šią ir kitas įvykio aplinkybes policija dar aiškinsis. Į įvykio vietą nuvykusius pareigūnus šokiravo tai, kad mažeikiškė, užuot pasidomėjusi, ar nieko neužmušė, nesužalojo, pirmiausia klausė… kur jos rankinė ir telefonas.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...