Petras Beinoras palieka Lietuvą

21807-16483Praėjusiame numeryje „Žemaitis“ rašė, jog plungiškiui verslininkui ir politikui Petrui Beinorui susitaikius su Valstybine mokesčių inspekcija, buvo nutrauktas daugiau kaip metus trukęs ikiteisminis tyrimas dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo šio asmens valdytoje laidojimo paslaugų UAB „Beinoro gralis“. Praėjusią savaitę Plungę apskriejo dar viena žinia – P. Beinoras pardavė savo įmonę ir su šeima išsikrausto į Baltarusiją. „Žemaičio“ duomenimis, „Beinoro gralį“ įsigijo Vilniuje registruota įmonė.

Dar praėjusį rudenį, kai P. Beinorui buvo pareikšti įtarimai dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo ir vengimo mokėti mokesčius, žurnalistai domėjosi, kaip tokį bendrapartiečio elgesį vertina rajono meras, Liberalų sąjūdžio Plungės skyriaus pirmininkas Audrius Klišonis. Tąkart jis tikino, jog vertinimų imsis tik po to, kai bus baigtas ikiteisminis tyrimas. Paaiškėjus, jog pats P. Beinoras prisipažino daugiau kaip pusantrų metų savo įmonėje klastojęs finansines ataskaitas, kad išvengtų dalies mokesčių, „Žemaitis“ vėl kreipėsi į A. Klišonį, kad šis galiausiai atskleistų, kaip vertina kolegos poelgius.
„Negi jūs nežinote šviežiausios informacijos? – klausimu į klausimą atsakė meras. – Prieš porą dienų gavau A. Beinoro raštą, kuriame jis informavo, jog atsistatydina iš Rajono tarybos. Kiek žinau, jis pardavė verslą ir su šeima keliasi gyventi į Baltarusiją“, – penktadienį kalbėjo rajono vadovas.
Pasak A. Klišonio, tokį A. Beinoro prašymą pirmiausia turi patenkinti Vyriausioji rinkimų komisija. Jei bus spėta sutvarkyti visus formalumus, per kitą Tarybos posėdį, kuris vyks spalio 25 dieną, turėtų prisiekti vietoj P. Beinoro į Tarybą pagal sąrašą ateisianti nauja narė – „Eurovaistinėje“ farmacininke dirbanti Gintarė Drackienė.
„Belieka pasidžiaugti, jog Taryboje turėsime daugiau moterų, o Petrui palinkėti sėkmės“, – sakė A. Klišonis.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...