„Plungės šilumos tinklai“ jau turi direktorių

233-tamPo užsitęsusios ir netikėtai pakrypusios atrankos šios savaitės pradžioje Plungės rajono savivaldybės administracija paskelbė, kad UAB „Plungės šilumos tinklai“ jau turi vadovą. Vakar į šios įmonės generalinio direktoriaus kėdę atsisėdo plungiškis ekonomistas Arūnas Tamošauskas.

Priminsime, kad prieš tai šių pareigų atsisakė net du atrankoje dalyvavę ir geriausiai įmonės valdybos įvertinti kandidatai. Pirmiausia po spalio 12 dieną įvykusios atrankos „Plungės šilumos tinklų“ direktoriaus pareigos buvo pasiūlytos UAB „Plungės bioenergija“ vadovaujančiam plungiškiui Gediminui Šumskui, po to  klaipėdiškiui Mantui Šauliui, tačiau abu raštu atsisakė. Pirmasis tokį sprendimą pagrindė tuo, esą dabartinis darbdavys jam pasiūlė gerokai didesnį atlyginimą, antrasis rašė atsisakąs dėl šeimyninių aplinkybių.
Bendrovės valdyba, atsižvelgusi į susidariusią situaciją, spalio 29 dieną šias pareigas užimti pasiūlė atrankoje dalyvavusiam A. Tamošauskui.
Naujasis „Plungės šilumos tinklų“ direktorius – plungiškis. Baigęs 5-ąją vidurinę mokyklą Vilniaus universitete įgijo ekonomisto (specializacija – gamybos ekonomikos ir valdymo) išsilavinimą. Karjerą pradėjo AB „Litoda“, kurioje dirbo ekonomikos ir finansų direktoriumi. Nuo 1997 metų liepos vadovavo NORD/LB banko Plungės skyriui, nuo 2005 m. sausio – DNB banko Telšių klientų aptarnavimo centrui. Vėliau buvo DNB banko Vakarų regiono verslo grupės vadovas, šiemet dirbo UAB „Terekas“ pirkimų vadovu.
Vakar „Žemaičio“ kalbintas A. Tamošauskas sakė, kad per pirmąjį pusdienį jau spėjo susipažinti su kolektyvu. „Kokios nuotaikos? Kaip ir daugelio atėjus pirmąją darbo dieną į naują kolektyvą. Reikia susipažinti su žmonėmis, su darbo specifika. Jau iškilo nemažai techninių klausimų. Žodžiu, reikalų daug“, – linksmai kalbėjo naujasis „Plungės šilumos tinklų“ direktorius.
Paklaustas, ar įmonės valdyba jau paskyrė jam kokių užduočių, A. Tamošauskas sakė, kad su valdyba kalbėjosi tik per atranką, kai turėjo prisistatyti pats ir pristatyti įmonės viziją. Kitas susitikimas numatytas ateinančią savaitę. Tada ir paaiškės, ko tikimasi iš naujojo vadovo bei kokių neatidėliotinų darbų jam teks imtis pirmiausia.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...