Anūko smūgiai seneliui buvo mirtini

Šeštadienio rytą, apie pusę devynių, Plungėje, M. K. Čiurlionio g., savo namuose rastas negyvas 1943 metais gimęs vyras. Netrukus nustatyta, kad jo mirtis – smurtinė. Išaiškinta ir tai, kad mirtinus smūgius vyrui greičiausiai sudavė ne svetimas asmuo, o anūkas.

Jau negyvą 75 metų amžiaus vyriškį namuose rado jo žmona. Moteris iškart kreipėsi į policijos pareigūnus. Į įvykio vietą iškviestas Valstybinės teismo medicinos tarnybos Klaipėdos skyriaus teismo medicinos ekspertas, apžiūrėjęs velionio kūną, konstatavo, kad vyrą ištiko ne savaiminė, o smurtinė mirtis. Jo gyvybė užgeso nuo į galvą suduotų smūgių, kurių – ne mažiau kaip trys.
Po poros valandų pareigūnai jau turėjo ir įtariamąjį – sulaikytas 29 metų vyras, kuris yra nužudytojo vyriškio anūkas. Jam nustatytas 1,06 promilės girtumas.
Pasak policijos pareigūnų, anūkas gyveno kartu su seneliais ir kėlė jiems nemažai rūpesčių. Pastaruoju metu vogė iš namų, išneštus daiktus pragerdavo. Praėjusios savaitės penktadienį vyriškis dėl vagysčių kreipėsi į policiją. Tikėtina, kad anūkas senelį sumušė nuėjęs pas jį aiškintis, kodėl šis parašė pareiškimą.
Plungės rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo. Vėliau byla perduota Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...