Šešiolikmečio mirties priežastis – narkotikai?

Šeštadienį, apie pietus, ir Plungės rajono policijos komisariato, ir Greitosios medicinos pagalbos ekipažai skubėjo į Babrungo seniūnijos Berenių kaimą. Pranešta, kad ten esančioje pirtyje aptiktas be gyvybės ženklų gulintis šešiolikmetis jaunuolis. Tikėtina, kad vartojęs narkotinių medžiagų.

Specialiosios tarnybos pranešimą apie vaikiną gavo 13.14 val. Kai medikai nuvyko į Berenius, jaunuolis išties buvo be gyvybės ženklų. Jam buvo sustojusi širdis. Greitosios medicinos pagalbos darbuotojai suskubo šešiolikmetį gaivinti. Kai atsirado pulsas, jis buvo nuvežtas į Plungės ligoninę ir paguldytas į reanimacijos skyrių.
Deja, medikų pastangos buvo bevaisės – praėjus dviem valandoms, tiksliau – 15.23 val., policija gavo ligoninės pranešimą, kad 2002 metais gimęs nepilnametis mirė. Plungės rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Pareigūnai išsiaiškino, kad jaunimas išsinuomotoje pirtyje linksminosi nuo penktadienio vakaro. Šeštadienį, kai visi jau ruošėsi į namus, šešiolikmečio esą nebuvo galima prikelti. Iš pradžių manyta, kad jis kietai įmigęs, bet tuoj susivokta, jog vaikinas – be gyvybės ženklų. Tada ir kreiptasi pagalbos.
Tą pačią dieną, apie 15.25 val., policijos pareigūnai pričiupo 19-metį jaunuolį, turėjusį polietileninio maišelio skiautę, iš kurios pabiro į narkotikus panašūs balti kristalai. Dėl to taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas – pagal Baudžiamojo kodekso 259 straipsnio 1 dalį (tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas, neturėdamas tikslo jų parduoti ar kitaip platinti, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų).
Ar sulaikytasis vaikinas buvo pirtyje Bereniuose? Ar jis kažkaip susijęs su ten šventusia kompanija? Šito policija kol kas neatskleidžia. „Mes tai kol kas aiškinamės. Galim pasakyti tik tiek, kad sulaikytasis mums gerai žinomas. Kaip ir mirusysis – jis taip pat ne kartą buvo patekęs į mūsų akiratį“, – sakė policijos pareigūnai.

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...