Plungėje ir Rietave sutvisko šventinės žaliaskarės

SNF_9789RietavasRudeniui dėliojant paskutinius savo akcentus – lapkričio 30-ąją – dideli ir maži plungiškiai rinkosi į Plungės miesto širdį  – Senamiesčio aikštę. Susispietę į būrelius visi su didžiuliu nekantrumu laukė, kol bus įžiebta įstabiu šventiniu drabužiu pasipuošusi žaliaskarė. Šiemet Plungės miesto centrą puošianti eglė  – ypač graži. Tad ne tik plungiškiai, bet ir miesto svečiai nepraleido progos prie jos įsiamžinti.

Nors tądien pūtė itin žvarbus vėjas ir kando šaltukas, geros nuotaikos Senamiesčio aikštėje praėjusio penktadienio vakarą netrūko. Tiek suaugusieji, tiek jiems į rankas įsikibę mažieji šventės dalyviai stebėjo įsimintiną programą „Kalėdų miestelis – belaukiant Kalėdų“, kurią dovanojo iš Kauno atvykusi grupė „Saulės vaikai“.
Žinoma, eglės įžiebimo šventė neapsėjo ir be vaikų laukiamiausio svečio – Kalėdų Senelio. Artėjančių švenčių proga savo dainomis plungiškius pasveikino ir smarkiai šalyje populiarėjanti vaikinų grupė „Lietuvaičiai“.
Susirinkusiuosius pasveikinęs meras Audrius Klišonis pasidžiaugė, jog plungiškiai kalėdinę žaliaskarę įžiebė pirmieji šalyje. Tai akcentuota ir per tą vakarą rodytas LNK žinias. Jų vedėjas Marijus Deksnys sakė, jog pirmieji šiemet įžiebti Kalėdų eglę tikėjosi panevėžiečiai, tačiau plungiškiai keliomis minutėmis juos aplenkė.
Gražiu šventės akcentu tapo ir į dangų pakilę margaspalviai fejerverkai, nušvietę šventiniu laukimu alsuojančios Plungės padangę.
Šventinėmis nuotaikomis nuo praėjusio šeštadienio gyvena ir Rietavas. Kalėdų eglės įžiebimo šventė čia, Laisvės aikštėje, surengta gruodžio 1-ąją.
Nuotaikingoje šventėje siautėjo žiemos mėnesiai: Gruodis, Sausis ir Vasaris, kuriuos įkūnijo Eglė Fabijonavičienė, Ugnė Kauliūtė ir Kristina Tolytė. Kartu dūko žiemos vaikai – Rietavo kultūros centro mergaičių šokių kolektyvas ir Ledinę mergytę vaidinusi Arijielė Zubieliauskaitė.
Žinoma, šventėje dalyvavo ir Kalėdų Senelis, kuris džiaugėsi gausiai susirinkusiais rietaviškiais, linkėjo jaukaus ir prasmingo šventų Kalėdų laukimo. Prie sveikinimų prisidėjo ir Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis bei Seimo narys Jurgis Razma.
Po sveikinimų Kalėdų Senelis pakvietė visus ištarti stebuklingą burtažodį, kuriam nuskambėjus sutvisko šventiškai pasidabinusi žaliaskarė. Pastarajai sužibus, dangų nušvietė fejerverkai.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...