Iš pareigų traukiasi Žlibinų seniūnė

21705-8874Nuo kitų metų pradžios iš pareigų traukiasi Žlibinų seniūnė Sigutė Žeimaitienė. 1995-aisiais seniūnijai vadovauti pradėjusi moteris sakė išeinanti į užtarnautą poilsį. Plungės rajono savivaldybė paskelbė konkursą karjeros valstybės tarnautojo – Žlibinų seniūno – pareigoms eiti. Pretendentų laukiama iki gruodžio 14-osios.

Kaip skelbia Savivaldybė, valstybės tarnautojas, užimantis šias pareigas, turi turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą išsilavinimą, trejų metų darbo patirtį, būti susipažinęs su įstatymais, Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, mokėti dirbti nurodytomis kompiuterinėmis programomis.
Pretendentai privalo pateikti ne tik prašymą leisti dalyvauti konkurse, gyvenimo aprašymą, bet ir nepriekaištingos reputacijos reikalavimų atitikties deklaraciją.
Žlibinų seniūnės S. Žeimaitienės teiravomės, dėl kokių priežasčių ji išeina iš darbo, kokie jos ateities planai.
– Kas lėmė jūsų sprendimą atsisakyti seniūnės pareigų?
– Amžius. Birželio mėnesį man suėjo pensinis amžius, tad nusprendžiau užbaigti šiuos kalendorinius metus ir atsisveikinti su darbu.
– Traukiatės savo noru ar buvote paraginta tai padaryti?
– Meras domėjosi, ką darysiu sulaukusi pensijos, bet tai buvo tik klausimas. Jokio spaudimo tikrai nepajutau. Toks buvo mano pačios sprendimas, o išėjimas bus forminamas kaip šalių susitarimas.
– Priminkite, kiek laiko dirbote seniūne.
– Dirbu nuo 1995-ųjų. Pavasarį būtų jau 24-eri metai, kai einu šias preigas. Iš pirmųjų seniūnų mes su kalvariškiu Liudu Griciumi belikę dviese. Manau, tikrai atėjo laikas trauktis ir užleisti vietą jaunesniam.
– Bet juk dar kurį laiką galėjote vadovauti seniūnijai.
– Galėjau, bet priėmiau kitokį sprendimą. Nutariau nebeaukoti savęs darbui, o pagyventi savo malonumui. Juolab kad metų pradžioje buvo stipriai sušlubavusi sveikata. Iš darbo buvau išgabenta į ligoninę, kur gydytojai mane vos beišgelbėjo. Įvertinusi šią aplinkybę ir suprasdama, kad nieko nėra amžino, nusprendžiau daugiau laiko skirti sau.
– Kuo užsiimsite išėjusi į užtarnautą poilsį?
– Jokių konkrečių planų neturiu. Tiesiog būsiu „Sodros“ „darbuotoja“ (juokiasi). Pailsėsiu, pasirūpinsiu sveikata, daugiau laiko skirsiu savo artimiesiems, aplankysiu giminaičius, gal pakeliausiu.
– O kaip jūsų apsisprendimą vertina aplinkiniai?
– Įvairiai. Vieni sako, kad dar galėjau dirbti ir dirbti, kiti sveikina, kad ryžausi išeiti, sako, kad taip ir reikia.
– Kokio seniūno palinkėtumėt Žlibinams?
– Na, bandėm čia svarstyti, kas galėtų imtis šių pareigų. Žinoma, geriausias variantas – kažkas iš vietinių, kad pažinotų žmones, žinotų problemas, galėtų dalyvauti visuose susibūrimuose, renginiuose. Bet juk sprendžiam ne mes, o valdžia. Šiemet Žlibinams – permainų metai. Turim naują kleboną, Kultūros centro direktorę, gydytoją. Tad laikas ir naujam seniūnui.

2 komentarai(-ų)

  • Anonimas:

    aciu dievui sulaukem tos dienos

  • Konservatorė:

    Pagaliau, nes kaimo reikalai paskutinėje vietoje. Geriausias to pavyzdys šių metų Plungės miesto šventės eisena – jeigu kaimas bent kiek rūpėtų tai save GERBIANTIS seniūnas eitų eisenoje su kaimo bendruomene o ne su KONSERVATORIŲ partija. Taip kad partija visada buvo aukščiau ŽLIBINŲ seniūnijos reikalų. Taip kad būs pensijoje o rinkimai ne už kalnų tai turės valias laiko agituoti už Jurgelį :DD

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...