Atsipirko minimalia bauda

21811-16938Plungės rajono policijos komisariatas informavo, kad buvusiam Savivaldybės administracijos direktoriui socialdemokratui Albertui Krauleidžiui už tai, kad vairavo neturėdamas tam teisės, paskirta minimali 450 eurų bauda.

Administracinio nusižengimo byla ne teismo tvarka buvo nagrinėjama praėjusį penktadienį Plungės rajono policijos komisariate. Veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas Vaidas Kurmis pranešė, kad A. Krauleidžio atsakomybę sunkinančių aplinkybių nenustatyta. Lengvinanti aplinkybė  – kad politikas prisipažino nusižengęs ir gailėjosi.
Atsižvelgiant į tai paskirta minimali už tokį nusižengimą gresianti bauda. Tiesa, šis nutarimas per 20 kalendorinių dienų gali būti skundžiamas Plungės apylinkės teismui.
Priminsime, kad A. Krauleidis teisės vairuoti neteko prieš metus, kai priešpaskutinę savo darbo Savivaldybėje dieną, būdamas neblaivus (1,17 promilės), sėdo prie tarnybinio automobilio vairo ir Plungėje, netoli J. Tumo-Vaižganto ir Paprūdžio gatvių sankryžos, susidūrė su BMW. Įvykio metu buvo aplamdytos abi mašinos, be to, nukentėjo BMW vairuotojas.
Dėl to A. Krauleidžiui paskirta 1 200 eurų bauda ir trejiems metams atimtas vairuotojo pažymėjimas. Nepaisant to, pastaruoju metu jį dažnai buvo galima išvysti Plungėje vairuojantį. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams jis įkliuvo lapkričio 15-ąją. Tąkart žurnalistų paklaustas, kodėl vairuoja, nors neturi tam teisės, politikas sakė, kad… taip reikėjo.
Po „Žemaityje“ pasirodžiusio straipsnio „Albertas vėl prie vairo“ Savivaldybės administracijos Etikos komisijai pavesta ištirti, ar Juridinio ir personalo administravimo skyriaus vyresnioji specialistė Rasa Krauleidienė, kurią kas rytą į darbą vežė teisės vairuoti neturintis jos sutuoktinis, nepažeidė Savivaldybėje dirbančių asmenų elgesio taisyklių.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...