Skurvyduose ir Stalgėnuose – skaudžios nelaimės

SNF_0951Praėjusią savaitę rajono keliuose įvyko dvi skaudžios avarijos. Pirmoji, kurios metu sužaloti net šeši žmonės, įvyko ketvirtadienį Platelių seniūnijos Skurvydų kaimo teritorijoje. Antroji nelaimė, per kurią nukentėjo neblaivus 23-ejų metų pėsčiasis, – Mažeikių–Plungės–Tauragės kelyje, Stalgėnų kaimo teritorijoje.

Specialiosios tarnybos į Skurvydus skubėjo ketvirtadienio rytą, apie 8.50 val. Avarija įvyko kelyje Salantai–Plateliai–Alsėdžiai. Automobiliu „Citroen C3“ važiavusi 1992 metais gimusi vairuotoja, esant slidžiai kelio dangai, nesuvaldė savo transporto priemonės, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir rėžėsi į priešais atvažiuojantį „Citroen Berlingo“, kurį vairavo 1981 metais gimęs vyras.
Avarijos metu sužaloti net šeši žmonės: keturi 37, 40, 47 ir 57 metų amžiaus vyrai ir dvi 26 ir 43 metų amžiaus moterys. Visi nukentėjusieji patyrė skirtingas traumas. Trys Greitosios medicinos pagalbos automobiliai juos išgabeno į Plungės, Klaipėdos ir Telšių ligonines.
Kitą skaudi avarija įvyko sekmadienio vakarą, apie 21.30 val. Kelio Mažeikiai–Plungė–Tauragė 6-ajame kilometre, neapšviestame kelio ruože, automobilis BMW, kurį vairavo blaivus 1980 metais gimęs vyras, partrenkė į važiuojamąją kelio dalį išėjusį 1995 metais gimusį vaikiną.
Nukentėjusysis nuvežtas į Plungės ligoninės priėmimo skyrių. Ten jam diagnozuoti blauzdikaulio ir šeivikaulio skeveldriniai lūžiai, galvos žaizda, galvos smegenų sutrenkimas. Be to, nustatytas 1,97 promilės girtumas. Jis paguldytas į reanimacijos skyrių.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...