Iš pareigų traukiasi Plungės policijos vadas

21710-12086Vakar buvo paskutinė diena, kai Plungės rajono policijos komisariatui vadovavo Saulius Vaičekauskas. 27-erius metus tarnybai policijoje atidavęs komisariato viršininkas pareigas paliko šalių susitarimu. Kas taps naujuoju vadovu, kol kas neaišku, konkursas į šias pareigas nepaskelbtas.

Kaip pasakojo pats S. Vaičekauskas, kitų metų sausio 7-ąją būtų suėję 10 metų, kai jis eina policijos komisariato viršininko pareigas. Dvi kadencijas (po penkerius metus) pareigas ėjęs vadovas bet kuriuo atveju būtų turėjęs palikti Plungės rajono policijos komisariatą.
„Pretenduoti į Plungės komisariato viršininko pareigas nebegalėčiau, bet galbūt man būtų pasiūlę darbą kažkuriame kitame komisariate. Tačiau aš nusprendžiau pareigūno duonos atsisakyti, turiu kitų planų. Dėl asmeninių priežasčių pasiprašiau, kad mane atleistų ne sausio 7-ąją, o keliomis savaitėmis anksčiau“, – pasakojo S. Vaičekauskas.
Paklaustas, ar žino, kas jį pakeis, viršininkas atsakė, kad tai kol kas neaišku. Gali būti, kad pareigos pagal rotaciją bus pasiūlytos dvi kadencijas kitame komisariate atidirbusiam vadovui. Jei tokiu būdu viršininko rasti nepavyks, ko gero, bus skelbiamas konkursas.
S. Vaičekauskas darbą Plungės rajono policijos komisariate pradėjo nuo kriminalisto pareigų. Vėliau teko dirbti ir viešojoje, ir savivaldybių policijoje bei eiti komisariato viršininko pavaduotojo pareigas. Kuriam laikui Plungės komisariatą buvo palikęs – steigiantis Rietavo policijos komisariatui plungiškis pusantrų metų darbavosi kaimyninėje savivaldybėje.
Pasak viršininko, per pastaruosius dešimt metų policijoje įvyko daug pokyčių. Dauguma jų, žinoma, susiję su reformomis ir reorganizacija. „Džiaugiuosi tuo, kad kolegas palieku naujame šiuolaikiškame pastate, į kurį persikėlėme prieš kelis mėnesius. Čia sąlygos jiems kur kas geresnės nei buvo. Darbo vietos – civilizuotos. Tačiau kažkiek ir neramu – įgyvendinant reformas, nuolat mažinamas pareigūnų skaičius, o darbo policijoje tikrai nemažėja. Ir reikalavimai uniformą vilkintiems asmenims vis didesni. Tad suderinti mažą pareigūnų skaičių ir aukštą darbo kokybę gana sudėtinga“, – reziumavo S. Vaičekauskas.

4 komentarai(-ų)

 • pilietis:

  Geras vadas kuris nepasišiuklino ir išeina pakelta galva ne kaip kurie valdžios vyrai , pagarba!

 • Neo:

  Eilinis skystakiaušis su forma!

 • plungietis:

  tai pareigunas is didziosios raides.Pagarba jam ir jo teveliams Alfonsui ir Bronelei.Visada paprastas su visais randantis bendra kalba.Tai pavyzdys,kokiems reikia buti lietuviams.

 • senis:

  uz atkatus ir samagonciku stogavima vistiek reikes atsakyti,tada reikes irodytiigytu turtu kilme iki dabar ir pan,o ir pensija nuims nes nesaziningu budu uzdirbta,niekur nepabegsi zuikeli

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...