Apie laboratoriją

BunkaBiblijoje parašyta, kad Dievas sukūrė Žmogų pagal savo išvaizdą ir pavidalą.
Pafilosofuokim.
Vadinasi, Dievas yra toks pat kaip Žmogus. Ir kuriantis gėrį, ir darantis bjaurastis. O Dievo aplinka ir žudo, ir myli, ir pavydi, ir nori atimti iš kitų, kad turėtų kuo daugiau su to paties Dievo vardu lūpose.
Dievas ir jo aplinka ilgai kankinosi, norėdami sužinoti, kodėl negalima sukurti tvaraus Aukso amžiaus – laiko, kai žmonės gyveno be nuodėmės ir buvo nemirtingi. Vos tik jis atsiranda, dėl žmonių nuopuolio ateina sidabro, vario, geležies amžiai su savo ydomis.
Pagal šiandieninį suvokimą, norint ką nors išsiaiškinti, reikia sukurti laboratoriją, joje modeliuoti situacijas ir stebėti, kaip, kodėl jose vyksta veiksmas.
Tokia laboratorija gali būt ir Žemės planeta.
Daugelio pasaulio tautų legendose minimi iš dangaus ugninėse karietose nusileidžiantys dievai. Dabar liko tik spėliojimai apie ateivius.
Nieko nuostabaus, nes atsirado pasų kontrolė, šnipų paieška, biografijos tikrinimai –
valstybės saugumo elementai. Laborantams lieka dirbti – matuoti, tyrinėti, analizuoti paslapčia. Gal iš gailesčio, kad žmonės nesužinotų esantys laboratorinėmis žiurkėmis ir nesugadintų eksperimento.
Mažos mergaitės paprašė parašyti trumpą laišką Dievui.
„Dieve, – parašė ji, – tu sukūrei pasaulį, o žmonės – tave. Tik nežinia, kam geriau pasisekė.“
Vaiko lūpomis kalba tiesa? Gal ir šį kartą?
Taigi. Sukurti pasaulį ir žmones Dievui nelabai pasisekė. Užtat jau dabar matosi, kad pasaulio pabaiga suplanuota idealiai.
Nėra nė dienos, kad „laboratoriniai“ žmonės nekariautų, kad net pačioje mažiausioje, civilizuota save vadinančioje bendruomenėje nesirietų dėl teisės valdyti, tam rengdami perversmus ir taip vadinamus rinkimus, kad nenaikintų pastogę ir maistą duodančios aplinkos, kad nelenktyniautų, kas toliau nusvies patrankos sviedinį ar raketą su branduoliniu užtaisu.
Pranešimai iš viso pasaulio rodo, jog laboratorijos uždarymo darbai vis spartėja. Reikia tik vyriausiojo specialisto parašo po įsakymu, ir viskas baigsis.
Bet žmonės dar turi laiko suvokti, kad Dievas sukūrė juos netobulus ir patys įkurti laboratoriją klaidoms taisyti. Jeigu ne, bus kita laboratorija su kitokiais „laboratoriniais“ žmonėmis…

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...