Ieškota moteris rasta gyva

Plungės rajono policijos komisariato pareigūnai keletą dienų ieškojo be žinios dingusios plungiškės, gimusios 1968-aisiais. Moteris gruodžio 6-ąją lankėsi komisariate, kur buvo apklausta, ir po to iškart dingo kaip į vandenį. Laimei, pareigūnų ir artimųjų paieškos davė vaisių – dingusioji rasta gyva.

Kol vyko plungiškės paieškos, „Žemaitis“ kalbino pastarosios dukrą. Jauna moteris patikino, kad jos mama minėtą dieną tikrai lankėsi policijos komisariate, kur buvo apklausta dėl savo gyvenimo draugo – Povilo Narmonto. Vyriškis anksčiau taip pat buvo dingęs ir po kurio laiko surastas… nebegyvas. Pabendravusi su pareigūnais, plungiškė išėjo ir it prasmego.
Anot pašnekovės, jos mama dingo pirmą kartą. Esą anksčiau artimieji visada žinodavo, kur ji leidžia laiką.
Artimieji sunerimo po to, kai su ja nebegalėjo susisiekti telefonu. Nedelsiant apie tai buvo pranešta policijos pareigūnams, kurie pradėjo intensyvias paieškas.
Pradingėlės dukra visąlaik tikėjo, kad jos mama gyva ir sveika. Juo labiau kad ji prieš dvi dienas buvo pastebėta prie Birutės gatvėje, Plungėje, esančios parduotuvės. Tai patvirtino minėtos parduotuvės pardavėja.
Vakar „Žemaičio“ kalbinti policijos pareigūnais pranešė, jog moteris atsirado. Į policijos komisariatą ją atvežė pareigūnai.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...