Artėjant kiaulės metams – kratos kiaulių ūkyje

21812-17105Nors artėjantys Kiaulės metai daug kam žada sėkmę ir turtus, stambiausią kiaulių fermą Plungės rajone valdančiam Kazimierui Baginskui jie tikriausiai atneš daug problemų. Tiesa, jos ūkininką ir verslininką užklupo dar naujiems metams neprasidėjus – pirmadienį K. Baginsko įmones krėtė tikrintojai.

„Žemaičio“ duomenimis, vakar K. Baginsko vardu registruotame kiaulių ūkyje Varkaliuose, ūkiui priklausančiose gamybinėse patalpose bei parduotuvėse Plungėje ir Rietave lankėsi Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kriminalinės policijos pareigūnai bei Valstybinės mokesčių inspekcijos inspektoriai.
Kratos atliktos ir K. Baginsko vardu registruotoje įmonėje „Veteka“, taip pat paties ūkininko namuose.
Ko ieškojo pareigūnai ir inspektoriai, kol kas neaišku – Klaipėdos apskrities VPK informacijos kol kas neteikia. Ne ką daugiau pavyko sužinoti ir apsilankius K. Baginsko firminėse parduotuvėse Plungėje. Pramonės prospekte esanti mėsos parduotuvė vakar buvo užrakinta, o ant durų kabėjo užrašas „Nedirba“.
Kita parduotuvė, esanti J. Tumo-Vaižganto gatvėje, vakar per pietus veikė, tačiau į ją užėję pirkėjai netrukus traukė atgal, mat šviežios mėsos šaldytuvai buvo tušti. Buvo galima įsigyti tik rūkytos mėsos gaminių. Nors ne vienas užėjęs teiravosi šviežios mėsos, pardavėja trumpai tepaaiškino: „Šiandien nebus“.
Norėdami sužinoti, kas vyksta, užsukome ir į kiaulių fermą Varkaliuose, bet ir ši atrodė lyg po evakuacijos. Prie vartų nurodytu telefono numeriu niekas neatsiliepė, o administracinio pastato durys buvo užrakintos.
Prie fermos sutiktas darbininkas atsakė, jog nieko nėra. Esą užgriuvus tikrintojams visi iki vieno išsilakstė, o pats direktorius išvyko su tikrintojais. Nei ko šie ieško, nei kodėl išsivežė direktorių, žmogus atsakyti negalėjo. Telefonu vakar nepasiekiamas buvo ir pats K. Baginskas.

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...