Apie antragalį

BunkaKą žmogus besugalvotų padaryti, beveik viskas atsisuka blogu antru galu.
Dar tik stačias pradėjęs vaikščiot, jis suvokė, kad akmuo yra instrumentas moliuskams, riešutams traiškyti ir jais maitintis.
Beje, kai kurios beždžionės ir dabar taip daro, bet nė viena savo gentainiams akmeniu nedaužo galvų. Žmogus tvoja atsivėdėjęs ir dar patobulino akmenį iki branduolinio ginklo.
Prakutęs, sumanė pasidaryti cukraus. Mokslininkai rėkia, kad jis yra baltoji mirtis.
„Profesorius Stukas per šventes rekomenduoja valgyti viską, išskyrus vieną: rimtai sukritikavo silkę pataluose“, – skelbia interneto svetainė.
Pasirodo, jog silkė pataluose yra „tikriausiai iš sovietmečio atėjęs patiekalas“, o tai yra viena iš priežasčių, kodėl lietuviškam skrandžiui nepriimtinas.
Žmonija sumanė ne tik skaičiuoti laiką, bet ir jį kaitalioti pagal Saulę, Briuselį ir Laimą Andrikienę. Dabar baiminasi, kad valandos Vilniuje ir Maskvoje gali būti tos pačios. Regis, bus diskusija. O joje gali gimti siūlymas Seimui priimti nutarimą, jog Žemė Lietuvoje sukasi priešingon pusėn nei Maskvoje.
Kai žmogus dar šumerų laikais sugalvojo, kaip iš plytų statyti įmantrius namus, prasidėjo lenktynės, kas suręs aukštesnį. Taip atsirado Babilonas, dėl kurio žmonės neteko bendravimo vieni su kitais ta pačia kalba dovanos.
Žmones su vėjeliu vežioti sumanytos trikinkės tapo kulkosvaidžiais ginkluotomis tačankomis, vandens cisternos – tankais, svajonė pakilti į dangų transformavosi į bombonešius, tolimojo ir artimojo nuotolių, balistines raketas.
Įdomiausia tai, jog visko, kas atsisuka antru galu, reikia daug. Labai daug. Daugiau nei kaimynas turi. Didesnio akmens, daugiau silkės, įspūdingesnių namų, prašmatnesnių automobilių.
O tai – kelias į civilizacijos pražūtį, nes antro galo augimo sustabdyti neįmanoma net 2019 metais. Jeigu taip atsitiktų, atsirastų milijonai milijonų bedarbių išlaikytinių, pasaulinę krizę pranašaujančių socialinių neramumų.
Tad esame priversti gyventi pasiramsčiuodami antru lazdos galu.
Baisoka, tiesa.
Bet žmogus turi ir proto. Jis gali sumanyti išeitį iš, rodos, beviltiškos padėties.
Tad palinkėkime sau, kad kitais metais jis atsisuktų teisingu galu ir kaip Mozė žydus išvestų žmoniją iš antragalės dykumos.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...