Geriausiu sportininku vėl pripažintas motokrosininkas

21812-17131-aPlungėje jau tapo įprasta prieš didžiąsias metų šventes į gražų renginį sukviesti gausią mūsų krašto sportininkų bendruomenę. Jo metu už sportinius pasiekimus bei Plungės vardo garsinimą pagerbiami ir apdovanojami geriausi rajono sportininkai bei jų treneriai. Šiemet gražia prieššventinio laikotarpio tradicija tapęs renginys vyko Kultūros centre, į kurį gruodžio 20-ąją rinkosi ne tik treneriai, sportininkai, bet ir pastarųjų tėvai bei bičiuliai, norėję pasidžiaugti puikiais jų rezultatais vienoje ar kitoje sporto šakoje.

Renginį vedusi Kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Simona Gudavičiūtė pasidžiaugė, jog plungiškiai ir šiais metais tęsė tradiciją įvertinti sportininkų ir jų trenerių darbą. Juk mažesniais ar didesniais pasiekimais sportininkai ne tik turtina savo pergalių sąrašą,  bet ir garsina mūsų miesto vardą.
Šiemet išrinkti geriausius sportininkus buvo itin sudėtinga. Esą tarp sportininkų buvo didžiulė konkurencija. Be to, ir kandidatų sąrašas buvo gerokai ilgesnis nei ankstesniais metais.
Prieš prasidedant apdovanojimų ceremonijai, kurią savo dainomis bei išskirtiniu balsu papuošė plungiškė atlikėja Kornelija Uselytė, sportininkų bendruomenę pasveikino Plungės rajono meras Audrius Klišonis. „Ačiū jums už tai, kad savo darbu, ji vainikuojančiais sportiniais pasiekimais garsinate Plungę ir ginate jos garbę“, – kalbėjo meras.
Jis nepamiršo padėkoti ir sportininkų treneriams. Anot rajono vadovo, jaunųjų sporto entuziastų pasiekimai atspindi ir pastarųjų darbą, kuris – itin rezultatyvus.
Prie sveikinimų prisidėjo ir Plungės rajono savivaldybės tarybos narė Asta Beierle-Eigirdienė bei Sporto tarybos pirmininkas Algirdas Pečiulis. „Plungė – stipri gerais sportininkais, tačiau jiems treniruotis būtina atitinkama erdvė – sporto kompleksas“, – tarsi priekaištaudama valdžiai sakė politikė, o jos žodžiai buvo palydėti gausiais sportininkų plojimais.
Į susirinkusiuosius kreipėsi ir Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis. Puikiai šachmatus nuo mažens valdantis plungiškis džiaugėsi, kad tokia gausa sportininkų gina mūsų miesto garbę.
Vėliau kaip iš gausybės rago pasipylė sveikinimai, padėkos raštai, gėlės, dovanos ir prizai. Plungės sporto ir rekreacijos centro (SRC) direktorius Alvydas Viršilas, jo pavaduotoja Neda Martinkienė drauge su meru A. Klišoniu padėkos raštais apdovanojo geriausiuosius šių metų SRC auklėtinius.
Išdalijus šiems padėkos raštus, atsiimti asmeninių prizų pakviesti už dešimtuko slenksčio likę, tačiau puikių rezultatų pasiekę sportininkai: Lietuvos jaunių rinktinės narės, lengvaatletės Deimantė Raudytė ir Kornnelija Vičytė, sportinių šokių pora Kristupas Mlinskas ir Patricija Kairytė, Lietuvos jaunučių rinktinės narė, irkluotoja Greta Gadeikytė, sunkiaatletis Deividas Krikotinas, Lietuvos jaunučių U16 rinktinės narė, krepšininkė Agnesė Garčinskaitė, Lietuvos kurčiųjų krepšinio rinktinės narys Pijus Stonkus, motokrosininkas Valentas Vasiliauskas ir dziudo sportininkė Saulė Anužytė.
Vėliau laukė geriausiųjų rajono sportininkų dešimtuko ir trijų komandų apdovanojimai. Geriausiųjų komandų trejetuke – krepšininkai ir futbolininkai. Pirmoji vieta atiteko Alvydo Mickevičiaus treniruojamam futbolo klubui „Babrungas“. Antrąja vieta džiaugėsi Plungės SRC vaikinų U-18 krepšinio komanda, kurios treneris – Virgilijus Lapis. O trečioje pozicijoje liko SRC merginų U-18 krepšinio komanda, trenriuojama Editos Lapienės.
Geriausiu 2018-ųjų rajono sportininku jau antrus metus iš eilės pripažintas motokrosininkas Domantas Jazdauskas, kurio treneris – Saulius Stankus. Antroji vieta atiteko Jolitos Domarkienės treniruojamam orientacininkui Leonui Mockūnui, trečioji – šachmatininkei Ievai Žalimaitei, kurios trenerė – Genovaitė Žalimienė.
Žemiau rikiavosi orientacininkas Andrius Preibys, šachmatininkė Daiva Batytė, dziudo imtynininkas Robertas Zimkus, motokrosininkas Domantas Vaznys, kiokušin karatė kovotoja Guoda Pakalniškytė, orientacininkas Rimvydas Alminas ir baidarių bei kanojų sportą įvaldęs Mantas Gadeikis.
Pagerbti ir sportininkų treneriai. Už aktyvią sportinę veiklą ir aukštus sportinius pasiekimus po 100 eurų skirta Plungės „Ryto“ pagrindinei mokyklai bei Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijai.
Už ilgametį ir sąžiningai atliekamą darbą bei geranorišką ir atsakingą požiūrį organizuojant sporto veiklą SRC padėkos raštas įteiktas N. Martinkienei. Dėkota ir būriui rėmėjų.
Pagerbtas ir ilgametis futbolo treneris Romualdas Kerpa. Jam meras A. Klišonis bei administracijos direktorius G. Bagužis įteikė Kūno kultūros ir sporto departamento padėkos medalį „Gratitudo“ už futblo sporto plėtotę.
Padėkos sulaukė ir SRC vadovas A. Viršilas, vėliau dėkojęs visai sportininkų bendruomenei ir ypač treneriams, kurie savo pavyzdžiu rodo jaunajai kartai, kaip sveikai ir aktyviai gyventi. „Treneriai, jūs esate tos šaknys, kurios maitina sportininkus“, – sakė direktorius. Jis atskirai padėko Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjui Gintautui Rimeikiui. Esą jam pradėjus vadovauti skyriui, tapo daug paprasčiau bendradarbiauti.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...