Prie starto linijos – 7 kandidatai į merus

KANDIDATAI-naujasŠie – 2019-ieji – metai neabejotinai bus išskirtiniai, mat turėsime galimybę net tris kartus pareikšti savo valią dėl to, kas turėtų valdyti mūsų rajoną, mūsų šalį ir Europos Sąjungą. Pirmieji – savivaldybių tarybų – rinkimai vyks jau kovo 3 dieną, tad jie dabar labiausiai ir kursto aistras. Ypač dėl to, kad kartu bus renkami ir merai.
Norą varžytis dėl Plungės rajono savivaldybės mero kėdės pareiškė 7 kandidatai. Bene didžioji dauguma jų – politikos naujokai, tad, regis, didelės intrigos kaip ir nėra. Daugiausiai šansų duodama dviems kandidatams, kurie ir prieš 4-erius metus pelnė didžiausias rinkėjų simpatijas. O gal vis dėlto nereikėtų skubėti spręsti remiantis tuo, kas buvo? Juk kiekvieni rinkimai mūsų šalyje baigiasi mažesnėmis ar didesnėmis staigmenomis. Žiūrint iš šio taško, visi 7 kandidatai turi lygias galimybes po trijų mėnesių pasipuošti mero regalijomis. Tad susipažinkime – kas jie?

Pateikė staigmeną
Dalyvauti Savivaldybės tarybos rinkimuose iš viso yra užsiregistravusios 8-ios partijos, tačiau savo kandidatus į merus iškėlė tik 7-ios. Viena – Darbo partija – šiemet nutarė Plungės rajono mero rinkimuose nedalyvauti. Kaip „Žemaičiui“ sakė šios partijos Plungės skyriaus pirmininkas Vytautas Mazrimas, iš pradžių skyrius turėjo kandidatą – vicemerą Mindaugą Jurčių, tačiau galiausiai jis atsisakė, o kitos kandidatūros nuspręsta nebekelti.
Vienas iš paskutiniųjų savo kandidatę į merus paskelbė rinkimų komitetas „Vieninga Plungė“. Plungiškiai ilgai spėliojo, kas – Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis ar „Vičiūnų“ įmonių grupės bendraturtis, Tarybos narys Liudas Skierus – stos į kovą dėl mero posto. Bet gruodžio 11-ąją komitetas pranešė į rinkimus deleguojąs pedagogę Vidą Bondauskienę.
Tiesa, tuoj po to atskriejo žinia, jog plungiškė slidžiame kelyje griuvo ir susilaužė koją. Vis dėlto „Žemaičiui“ moteris sakė tikinti, jog tai netaps kliūtimi. „Kreipiausi į SODRĄ dėl išaiškinimo, kiek aktyviai galiu dalyvauti rinkiminėje kovoje šiuo metu, kai esu nedarbinga. Dar laukiu atsakymo. Be to, yra kiti komandos nariai, kurie pasiruošę man talkinti. O ir šiandieninės galimybės dirbti iš namų, bendrauti per socialinius tinklus – gana plačios“, – kalbėjo V. Bondauskienė, Senamiesčio mokykloje vaikus mokanti istorijos ir politologijos.
Paklausta, ar tikisi laimėti, plungiškė sakė, kad pergalė yra vien tai, jog rinkimuose dalyvaus nemažai skirtingoms partijoms ir pozicijoms atstovaujančių kandidatų. Be to, jos nuomone, vadovaujančiuose postuose kas kelerius metus turi vykti kaita, tad Plungės rajonas daugiau laimėtų, jei išsirinktų naują merą.

„Žadu pakovoti dėl šio posto“
Kitas jaunas ir politinėje padangėje mažai žinomas plungiškis, pasiryžęs siekti mero kėdės,  – Lietuvos socialdemokratų partijos deleguotas Tadas Šetkauskis. 30-metis „Žemaičiui“ pasakojo, jog yra tikras plungiškis – čia gimęs ir augęs bei dabar gyvenantis. Šiuo metu dirba patarėju Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos Plungės skyriuje. Minėtosios partijos narys yra nuo 2007-ųjų, o praėjusį pavasarį tapo Plungės skyriaus pirmininku.
„Anksčiau yra tekę dalyvauti dvejuose Savivaldybės tarybos rinkimuose. Mero posto sieksiu pirmą kartą. Kodėl ryžausi? Man pasiūlė dalyvauti, tad kaip skyriaus pirmininkas nusprendžiau prisiimti šią atsakomybę,“ – kalbėjo jis.
T. Šetkauskis minėjo iš šių rinkimų pirmiausia besitikintis permainų, o kas bus išrinktas meru, spėlioti nesiryžta. „Kaip bebūtų, žadu pakovoti dėl šio posto“, – sakė socialdemokratas.

Prisipažino apie teistumą
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Plungės skyrius  – vienas tų, kuriam nemažai kas prognozuoja sėkmę artėjančiuose Plungės rajono savivaldybės tarybos rinkimuose. Šios partijos iškeltas kandidatas į Plungės merus – dabartinio mero patarėjas Mantas Česnauskas.
„Taip, žingsnis didelis ir ambicija didelė, bet… Kodėl gi ne? Turiu puikią komandą, kuri manimi pasitikėjo ir delegavo. Savivaldoje dirbu jau pusketvirtų metų, manau, neblogai suprantu „kas, kaip ir su kuo valgoma“, susipažinau su daug puikių žmonių, tiek visko išbandžiau ir tiek daug kartų išėjau iš komforto zonos, kad vargu ar kažkur kitur būčiau įgavęs tiek ir tokios patirties… Ir man patiko! Jei manimi pasitikėsite – įnešiu savo indėlį“,  – savo feisbuko paskyroje rašė M. Česnauskas, kuris, beje, yra pats jauniausias tarp 7-ių kandidatų (jam prieš kelias dienas suėjo 28-eri).
Tiesa, prieš pat Kūčias feisbuke jis paskelbė ir dar vieną įrašą. Juo pranešė, kad yra teistas už eismo įvykį, kurio metu žuvo žmogus. „Tai įvyko dar studijų metais. Vairavau, prieš mus važiavo kitas automobilis, lynojo. Priešais važiavęs sustojo sukti į kairę, stabdžiau, tačiau mašina slydo ant asfalto… Bandžiau sukti vairą, bet judėjom tik į priekį“, – rašė mero patarėjas, prieš tai pabrėžęs, jog pasakoja tai ne todėl, kad įpareigoja įstatymas, o kad nori būti sąžiningas prieš save patį ir žmones, kurie galbūt svarsto, ar atiduoti savo balsą už jį.
Panašu, kad toks atvirumas pradedančiajam politikui pridės papildomai taškų. Ypač – tarp jaunųjų rinkėjų, mat po abiem šiais pasisakymais ne vienas išreiškė palaikymą ir padrąsinimą.

Vengs populizmo ir lozungų
Lietuvos centro partijos kandidatas į Plungės rajono merus – Arūnas Alšauskis. 33 metų vyras šiuo metu vadovauja Plungės techninės apžiūros stočiai. Su šeima į Plungę gyventi persikėlė po studijų Vilniuje, o pats augo ir mokyklą baigė Plateliuose. Siekti mero kėdės sakė apsisprendęs visai neseniai, gavęs partijos pasiūlymą dalyvauti šiuose rinkimuose. Tiesa, pats Arūnas jokiai partijai nepriklauso ir savęs politiku nevadina. Sako esantis paprastas žmogus, tad gerai išmanantis eilinių gyventojų problemas.
„Dirbdamas Techninės apžiūros stotyje daug bendrauju su žmonėmis ir girdžiu, ko jie pasigenda Plungėje ir rajone. Žmonėms trūksta valdžios skaidrumo, visus piktina niekaip nebaigiami įgyvendinti projektai. Matome, kad neretai pradėti darbai sustoja, tačiau niekas neaiškina, kodėl. Kita problema – dažnas, atėjęs į valstybinę įstaigą, jaučiasi lyg būtų trečiarūšis“, – vardino jaunas vyras ir sakė, kad jei pasisektų laimėti rinkimus, pirmiausia ir siektų šias blogybes išrauti su šaknimis.
„Per prievartą į šį postą nesiveršiu, populizmu neužsiimsiu ir lozungais nesimėtysiu. Jei žmonėms atrodys, kad rajonui reikia tokio vadovo kaip aš, balsuos už mane. Jei ne… Dirbu mėgstamą darbą, man gerai sekasi, tad nuskriaustas tikrai nesijausiu“, – baigė A.  Alšauskis.

„Galiu Plungei kažką daugiau duoti“
Visai neseniai – tik šią vasarą – suformuoto Lietuvos socialdemokratų darbo partijos Plungės skyriaus iškeltas kandidatas mero rinkimuose – Albinas Tamkevičius. Vietiniams jis gerai žinomas kaip Plungės ligoninės Radiologijos skyriaus vedėjas, rentgenologas ir endoskopuotojas. O mero rinkimai jo karjeroje – visiškai nauja patirtis.
„Įkalbėjo ir tiek. Matyt, ateina toks metas, kai turi išbandyti kažką naujo. Jau 30 metų dirbu tą patį darbą, tame pačiame kabinete. Pagalvojau, kad galiu Plungei kažką daugiau duoti, tad ir sutikau dalyvauti“, – sakė medikas.
Paklaustas, ar tikisi sėkmės mero rinkimuose, A. Tamkevičius šmaikštavo, kad prognozės politikoje – slidus dalykas, tad nieko negali numatyti iš anksto. „Kaip bus, taip bus gerai“, – pridūrė jis.

Aršiausia kova – tarp politikos senbuvių
Nors, kaip minėjo „Vieningos Plungės“ atstovė V. Bondauskienė, kandidatų gausa bet kuriuose rinkimuose yra sveikintinas ir siektinas dalykas, daugelis neabejoja, jog ir šįkart pasikartos praeitų rinkimų scenarijus, kai daugiausiai rinkėjų palaikymo sulaukė du kandidatai – Liberalų sąjūdžio iškeltas ir šiuos rinkimus galiausiai laimėjęs Audrius Klišonis bei ant kulnų jam visą laiką lipusi konservatorė Asta Beierle-Eigirdienė.
Ir dabar galima justi, kad abu turi po lygiai rinkėjų simpatijų. Patys liberalai bei juos palaikantieji kalba apie tai, kad A. Klišoniui tapus meru iš mirties taško pajudėjo daug svarbių projektų. Tačiau šiems oponuojantieji primena, jog beveik nė vienas svarbesnis projektas nebuvo įgyvendintas be didesnių ar mažesnių skandalų, kad viešojoje erdvėje nuolat šmėžavo pasišiukšlinusių Plungės liberalų pavardės.
Yra ir primenančių, kad A. Beierle-Eigirdienė 2015 metais nuo A. Klišonio atsiliko ne tiek ir daug – tik 1 729 balsais, tad visai neaišku, kuriam sėkmė labiau šypsosis šįkart.
Patys kandidatai taip pat rinkimų baigties nesiėmė prognozuoti. Esą pirma laukia įtempta priešrinkiminė kova, o tada beliks laukti, ką paskelbs Rinkimų komisija.

82 komentarai(-ų)

 • Anonimas:

  Aš labai tikiuosi,kad Klišonio daugiau meru nebeišrinks…

 • Plungės fanas:

  Labai tikiuosi, kad žmonės bus protingi ir išrinks Klišonį!!! Būkim biedni ir teisingi-jo dėka Plungė pradeda keistis, tampa matoma. Tikrai stengiasi dėl mūsų miesto. Gaila, kad feisbooke viena Plungės politinė jėga, esanti valdančiojoje koalicijoje, juodina dabartinį merą ir negali pripažinti, kad Klišonis puikiai tvarkosi ir yra tikras politikos lyderio ir ryškios asmenybės pavyzdys.
  Bet svarbiausia-eikim balsuoti, kad kiti už mus nenuspręstų. Būkim tikri piliečiai ir savo miesto patriotai!

 • Moni GLIKMAN:

  Jeigu buciau Lietuvos ir Plunges pilieciu balsuociau uz KLISONI labai energingas ir veiklus meras.

  • asi:

   Moni, matai tik veikluma, bet kad jis ne ten yra nukreiptas – ne Plungei tvarkyti, bet savo gaujai maitinti. Atvaziavo pas jus i Izraeli, graziai paciulbejo ir visi žydai už jį. Atiduodam mes jį jum, pasiimkit, tik žiurėkit kad net gudria tauta neapgautu, neapsuktu :)

  • plungiškis:

   arba Jūs naivus arba……. Klišonis Plungės ,,stabdys,, žiuri tik sau ir savo šutvės naudai gerai pasakyta nelipkim ant to pačio grėblio Kam toks meras kuris dirba tik sau ir savo liberalams gal gana nebukit naivuoliai

 • www:

  Jokio veiklumo is Klisonio nematau! Plunge labiausiai atsilikus nuo gretimu rajonu , Geda ,kad gatves netoli centro tebera zvyrkeliai .Ziedines sankryzos Rieavo ,laisves gatviu nesugebama sutvarkyti ,stadione ir cia pasirodo nebus galima zaisti futbolininkams .Betvarke tiesiog bado akis!

  • nu:

   tiesa reikia Asta,bandyt

   • nei klisoni nei asta:

    nu jau Asta, ji tas pats kaip klisonis tik kitu pavadinimu sedi ilgai taryboj 12 metu ir sako zinau bedas ! tai ko nedarai kad zinai 12 metu pakankamas laikas padaryt kazka, taip kad tikrai neverta, rinkti jaunesni energingesni ir protinga!

   • as:

    taip kiti visai neturi patirties

 • Šiaip praeivis:

  Liberalai įgyvendino kitų pradėtus projektus. Ir tą darydami naudą susišlavė savi. Kas iš to gero miestiečiams. Ilga darbų trukmė, prasta kokybe, brangesnė sąmata. Taip, miestas per 4 metus pagražėjo, bet pažiūrėkime į artimiausius kaimynus. Kretinga, Telšiai, Tauragė. Jiems susitvarkyti pavyko geriau. Lengva valdyti per ekonomikos pakylejimą.

 • plungiškis:

  Gal jau ši karta plungiškiai atsitokejo ir pamate kokį merą išsirinko kuris tik stengesi del liberalu savo žmones visur prastuminėjo jokios gėdos ir sažines keiskim tokio mero mums nereikia

  • plungiškis:

   Tikra tiesa plungiškiai nesugeba normalaus mero išsirinkti ką renka tą ir turi Klišonis tinka tik pasakas sekti prie naujametinės eglutės bet tos pasakos kažkam tinka apgailėtina

 • Glikmanas iš Plungės:

  Gerai parašyta:1729 balsai vos vos,kai į rinkimus ateina apie 10tūkst.tai į vienus vartus.Padarysime geriau:-geras lozungas,o jūs pasakykite ,ką nuveikėt iki dabar:-sėdit ant valdiškų algų ir einat kaip avelės į skerdyklą ,nes jumis lygtai tiki.Netiki,o tik liepia ir toliau sakys ,ką reikia daryti.Buvusi direktorė nieko nenuveikusi sportui,sportininkų dieną priminė,kad nėra geros sporto salės.10 metų buvot valdžioje,kas draudė pastatyti.Ir t.t. ir kt.

 • Visiems,:

  visiems projektams įgyvendinti ,reikia pinigų. p. Glikmanas ,nesupranta,kai jų nėra,nėra ir rezultatų. Visi gudrūs,kai nuo 2016 m. europinių pinigų skirta 10 milijonų eurų,bet to stadiono dar nėra ,nėra įgyvendinti ir kiti projektai,kaip,,,Plungės jūros,, pakrantės sutvarkymo,dviračių takų, šaligatviai,gatvės ir toliau merdi. Yra pinigų,bet … Nesugeba ,,specialistai,, ekspertai tinkamai paruošti dokumentus. Jau ,,važnėja,,Elekroautobusas,,suirusiom gatvėm. Viskas vyksta vėžlio tempu .Prastai ,kai konkursus laimi savi…Gaila Plungės,kad kaimynai geriau tvarkosi…

  • nu:

   jau su savo dugnais valyti pats geriausias darbas,kur negalima tiksliai ismatuot,tikra pinigu plovykla,jei per tiek metu nera prie irklavimo bazes priejimo prie juros nusimaudyt,krumynai repliojam isikipdami,o kol islipam kaip kiaules isivolioje purvinose zolese,o ponai netoli turi net laiptus pasidare i jura,ar aplinkosauga neveikia Plungeje ir t.t.

  • as:

   nesvaigk,paziurek bent i Rietava

 • TOMAS:

  Geresnio mero už gerb. Klišonį Plungė nėra turėjusi.

  • Senas:

   Matau, kad trumpa plungiškių atmintis arba labai jau atlaidūs esat.Pamiršot „geruosius“ mero ir jo partiečių darbus remontuoja gatves,tiesiant šaligatvius. O kaip „gražiai“ atsisveikino meras su ponia ttŽiobakiene… Tai galim vardint ir vardint.

  • as:

   xaxaxaaaaaaaaaaaaaaaa…..nu tikrai

 • Palaikom:

  Už Klišonį!!!

 • pėstysis plungiškisi:

  aš balsuosiu tik už tą kandidatą, kuris savo programoje pagaliau skirs dėmesio ne skambiems lozungams, o atsigręš i eilinį plungiškį, kuris vaikšto išlūžinėjusiais, prieš 30-40 m. įrengtais ir nuo to laiko valdžios pamirštais, neprižiūrimais pėsčiųjų takais.

 • Plungės gyventoja:

  Už Arūną Alšauskį! Tik žemiškas žmogus iš paprastų žmonių tarpo, gali suprasti kas reikalinga ne valdžiai ir statytiniams, o Plungės žmonėms. Norint kardinaliai pakeisti valdžios požiūrį į plungiškius, reikia aukščiausią miesto galvą keisti iš pagrindų, nepriklausančią jokiai partijai, jokiam luomui. Sėkmės tau Arūnai!

 • nuj:

  Nu juokdariai. nėra už ka net balsuot. Korumpuoti nevykeliai visi

 • tik:

  Gal atsitokes plungiskiai ir nlips ant to paties greblio .Jaunnus zmones reikia rinkti ,gal tada reikalai bent kiek pajudes ,o ne tuos pacius.

 • Kuku:

  Nera uz ka balsuot….Aiski kova bus tarp liberalo ir koncervatores, gal dar koks 3 bus su 5-10 proc.;(((

 • Gita:

  Taip ir aš tik už jaunus,šviežiom mintim,protingais sprendimais už Tadą Šetkauskį…už jį ir tik už jį…tada gal kažkas pajudės link geresnio gyvenimo plungiškiams….

 • ???:

  Štai tau ir demokratija! Ar tikrai svarbiausia jaunas ir gražus? Gal svarbiau sąžiningas, bent ką nors jau savo gyvenime Plungės žmonėms padaręs?

 • Taip:

  Iš kandidatų stipriausi: Asta ir VIda. Mantas ir Tadas per jauni, sakinio nesugeba tiksliai suregsti, mykia abu per debatus. Klisonis, baisu, nebalsuokite, prašau, Plungė per jį žlugs!!!

 • Vietinis:

  Gavo Plungė dovanėlę is valdžios: Rietavo ir Laisvės gatvių sankryžos rekonstrukcija – vietoj kelių dešimčių tūkst eurų mokėsim 4 mln., bet nieko juk mes turtingi galim sau tai „leisti“. Už tiek pinigėlių ne viena žvyrkelį sutvarkytume. Racionaliau lėšų „įsisavinti“ niekas nesugebėtų…

 • Nuomone:

  Bet kas tik ne Klišonis…….

 • plungietis:

  ant visu kandidatu dejau skersa

 • TP:

  Nera ko rinkt. Tegul Klisonis dar pabuna.

 • Antanas:

  Plungiškiai atsimerkite! Iš Klišonio jokios naudos! Tik gražus paveikslas !

 • Anonimas:

  Eilinis Tomas. Tik dabartinis vadas pajudino Plungę, pasakykite priešingai…. Tik gerbiamas Audrius….

  • klausimas:

   kokie konkretūs nuveikti darbai ir rezultatai? ar tik , kad kažką judina

 • Memel:

  Klisonis gerai,bet daug burnu apie ji, jei isrinks palaikymo nebus, popierinis meras bus…zodziu bus karo stovis bus 4 metus.

 • tik:

  Manau Mantas cesnauskas butu tas kandidatas.Atsigrezkim pagaliau i jaunima ,tik ne Klisoni.

 • KNŠ:

  Tai jug matosi kas dejosi per visą šalį kai valdė tie liberalai,manau Plungiškiai atsipeikės ir tikrai išrinks tinkamą žmogų meru,nepasiduokim propaganda.

 • plungietis:

  liberalu era plungeje,kaip irvisoje lietuvoje baigesi.Ivaldzia turi ateiti nauji zmones,nesugadinti sovietines sistemos.

 • Rinkimai:

  Oi dabar visi varysit.Bet ko jūs neišlendat iš savo „urvų „parodyt veidelių.Kažin,nuo kada pradėjo Plungė tvarkytis.Sėdėjo visi 20 metų „ruras“užraukę ir ką padarė.Rajoną skolose nuskandino.Žmogus parėjęs per 4 metus pradėjo partempti lėšas į rajoną.Kol viskas bus įsisavinta dar reikia daug laiko.Jauni į merus…Dieve, įgaukit patirties ,išmanymo šiek tiek, tada bandykit. A.Klišonis tai žmogus , kuris turi savo nuomonę ir išmanymą visuose srityse.Ir dirba neskaičiuodamas darbo val.Okad žnybia į užpakalį, kad judėtų šiek tiek -būtina, užmigtų kitaip.Dėl pensininkų darbo.Nenorėkit iki 80m. dirbti., susipraskit išeiti.Plungė -juda visur ir pradės gyvuoti, jei visi dirbs ir merą palaikys.

  • burvys:

   dirbi savivaldybėj, kad taip gražiai giedi? Bijai, kad išlys galai, jei Klišonis praloš? Ekonomika Lietuvoje pakilime, tai visi lėšų gauna sočiai, visi tvarko, remontuoja, tik Plungėje tos lėšos labai gretai išgaruoja… Ir vėl siūlot balsuoti už „išgarintoją“?

  • albertas:

   kas savu neger ton perkuns trenk

  • Slove:

   Ar čia pats Klišonis darbo metu apie save taip čiulba? Koks turi būt debilas, kad rašytum komentarus iš darbinio Savivaldybės kompiuterio?

   195.182.76.16 – 195.182.76.31
   netname: Rajono-Savivaldybe
   descr: Rajono Savivaldybe
   descr: Plunge
   country: LT
   admin-c: VIKT1-RIPE
   tech-c: VIKT1-RIPE
   status: ASSIGNED PA
   mnt-by: VIKT-MNT
   created: 2010-03-12T12:49:52Z
   last-modified: 2015-11-10T13:08:04Z
   source: RIPE

   • Stanislovas:

    Jeigu tas Klišonis rašė iš savo darbo kompiuterio apie save, tai maniau, kad jis yra protingas, o dabar tiesiog nerandu žodžio tokiam jo veiksmui apibūdinti…

 • plunge:

  Žmonės aūūūūūūūūū.Kas jums, ar užpurškė dujų Klišonis ir jo liberastai.Pabuskit gi, mąstykit, nejau vėl nematot ką jie visoj Lietuvoj pridirbo.

 • Algirdas:

  Plungė nesusitvarkys tol kol tokie kandidatai brausis į merus: mechanikai, mokytojai, ekologai… Daugelis iš jų turbūt nelabai orientuojasi aplinkoje. Pabuskit!!! Valdyti miestą ne žaidimas

  • Senas:

   O tai kas dabar valdo? Vaistininkas,zootechnikas, turizmo organizatorius,elektromechanikas…Taip pavaldė, kad daugiau nesinori!

  • is jaunimo yra vadovas:

   o as kaip tik uz vadova! gerai vadovauti reikia talento, tik uz Arūna

 • Rita:

  Oi,,,,,,,kokie mes pikti. Tobulybė tėra siekiamybė. Ir siekim kurti,,,,,,tiesiog gyvenkim su meile vienas kitam.

 • daug nezinomu:

  TIK Asta

 • o:

  daktarui tik svieta juokint sviecia galva 1 karta mato kresuli,o po5 men.nera,o zarnyna tiriant susirenka dar daktaras 1,o slaugytojos sulekia atrodo kad viriskio niekada nemaciusios ir prasideda xixi anekdotai ,o gydytojas ivedes slanga atsisukes i tarpduri susirinkusia svita dalyvauja pokalbyje ,jukiasi atsisukes pasako nera polypo,Klaipedode dariausi tyrima sako yra,tai suprasask ka daryt,pas nebuciau dariusi pas jo,bet netiketai vakare papuoliau i ligon.tai jei ner geras daktarelis nebus geras merelis/kaip dainoj jei nebusi sokejelis nebus geras dainojelis.ASTA TIKTAIpatyrusiu kapstytis po ta jovala siuo metu nesimato

 • Vida:

  Turime apsispręsti. Žinoma, kad senos gudruolės lapės moka sklandžiai kalbėti, t.y. žadėti. Kąsneli sau, dar sau ir vėl sau, o mums plungiškiams? Aš už jaunimą, tik jais dar pasitikiu, už Mantą.

 • naivuoliai:

  cha, klisonis daug padare, cha cha.. visi tie darbai, vykstantys plungej, jau pries klisoni buvo planuose.. projektai yra projektai, ar ten dabartinis uz vairo, ar benamis is gatves..

 • jono janga:

  „Dirbančio“ mero desantas Plungės turguje. Cha, cha, cha…Ką tai galėtų reikšti?…

 • varkaliskis:

  Klišonis turi savo kliniką tegl ten ir darbujasi o basuoti siūličiau už Manta Česnauska žmogus be jokios prievartos prisipažino už ką buvo teistas tai rodo kandidato sažiningumą linkiu rinkėjams rimtai pagalvoti ir atiduoti balsą už Mantą

  • Ne:

   Nebalsuosiu už Česnauską.Prisipažino be prievartos, kad yra teistas.Nebūtų prisipažinęs, būtų vrk neleidusi kandidatuoti. Jis ne šiaip sau teistas, żuvo žmogus.

  • Stanislovas:

   Tas Česnauskis Mantas yra Klišonio patarėjas ir pučia su savo šefu į vieną dūdą, o gal dar blogiau – į jo dūdą…

 • Zigmis:

  vienu žodžiu rinktis nėr iš ko,rimti žmonės kažko nenori lyst į tą meriją,io šitie kandidatai tik į neviltį varo,vienas čia jau atmerijo,liūdna žiūrėt.

 • Ne:

  nei ,,valstiečio,nei socdemo neverta rinkti. Be kompetencijos, Matėm ,kaip valdė valstybę socdemai,nuvaldė. O ,,valstiečiai,labai prastai tvarkosi visose sferose. Plungė,visiskai neturi pasirinkimo,protingi neina,arba išvykę. Taip ir viskas vyksta vėžlio tempu,merdi. Svarbiausia ,kad neatsiranda sąžiningų…

 • varkaliskis:

  man atrodo kad kiekvienam kuris vairuoja gali atsitikti lygiai tas pats kaip ir Mantui nuo to nikas nera apsugotas taip kad ta nepriezastios kad negaletu buti meru

 • as:

  Ka padare Klisonis ? giriasi del ziedo lin Lidlo …okieno pinigais tas ziedaspadarytas ir kieno iniciatyva ? mero?!!! oi tikrai ne!!!
  Giriasi del aplinkelio , o aplinkelis kieno iniciatyva ?! Mero? oi tikrai ne..tai valstybiniai keliai…nieko bendro su Plunge. Kodel meras nesako, kodel tiek laisves gatves netvarke ?!…kodel saligatviai link gimnazijos tiek laiko nebuvo tvarkomi .. ir tik laisves gatve ir saligatviai po naujo administracijos direktoriaus kelimo i viesuma sia problema ji issiprende. Kodel nesigiria del Nausodzio mokyklos kuria isvaike po remnovacijos, o zymiai mazesnes kitur paliko…vardink ir vardink. Ko nesigiria del sviesoforo prie savo klinikos … per tiek laiko…NE VIENA GATVE neparemontuota Plungeje…Alsedziuose kazkoki sena pastata nori renovuot uz gal 250 ar 300 000 eu. Net patys Alsediskiai nesupranta kam ta seniena tvarkyt. Liberalai yra liberalai..jie visoje Lietuvoje vienodi…cia partine liga

 • Leokadija:

  Kur dingo Plungės m Nausodžio gatvės projektas.Buvo žadėta sutvarkyti 2016 m,paskui tik projektas dulkėtumui sumažint ,dabar visai nebeminim.Kaimuose geriau tvarkomos gatvės kaip mieste.Kame reikalas.Iš tikro Plungę labai apleido ankstesni merai,bet ir dabar jos tvarkymas vyksta vėžlio greičiu.Taryboje sėdi Plungės verslininkai ir matomai rūpinasi tik savo reikalais .Norėtųsi ir pamatyti Plungės verslininkų indėlį į Plungės m tvarkymą,kol kas jis labai menkas

 • Regina:

  Man gėda ir skaityti tokius šmeižikiškus pasisakymus,aišku čia nuomonės?

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...