„Tokio palaikymo nesitikėjau“

ŠUKYTĖTaip sako šešiolikmetė alsėdiškė Gerda Šukytė, kuri tikina iki šiol negalinti patikėti, jog tapo muzikinio televizijos projekto „Lietuvos balsas“ nugalėtoja. Su Gerda „Žemaitis“ kalbėjosi vos tik prasidėjus projektui, tad jau pasakojome skaitytojams apie talentingosios alsėdiškės muzikinio kelio pradžią, pasiryžimą dalyvauti „Lietuvos balse“, patirtį jame bei užklupusį gerbėjų dėmesį. Tad pasibaigus projektui norėjosi Gerdos paklausti, kokios emocijos užplūdo tapus absoliučia „Lietuvos balso“ lydere, ką jai reiškia didžiulis visuomenės palaikymas bei kur ketina išleisti laimėtus 15 000 eurų.

Ne tik unikalumu bei neįprastu vokalu, bet ir kuklumu ir santūrumu tūkstančių žmonių simpatijas pelniusi alsėdiškė net ir pasibaigus projektui tikino, jog nesitikėjo taip toli nueiti ir tuo labiau laimėti. Anot Gerdos, ši pergalė jai – svajonės išsipildymas. Ir nors šiandien vis dar sunku susivokti, kas įvyko, pelnytas pripažinimas ją labai džiugina, o kartu ir įpareigoja.
Jauna mergina tikina, jog dabar jai teks nemažai paplušėti, kad nenuviltų savo gerbėjų ir išlaikytų tai, ką pasiekė projekto metu.
Ko gero, kiekvienas, stebėjęs „Lietuvos balso“ laidas, pamena, kad Gerda nuo pat pradžių buvo įvardijama kaip viena iš realiausių laimėtojų. Tai dar labiau išryškėjo, kai žiūrovai už patikusį dalyvį galėjo atiduoti savo balsus. Alsėdiškę visada lydėjo didžiulis visuomenės palaikymas. Nepaisant to, mergina tikina, jog iki pat pabaigos manė, kad tapti nugalėtoja jai – neįmanoma.
Gerda neslėpė jautusi be galo didelę atsakomybę. Mergina nenorėjo nuvilti ją palaikiusių žmonių. Žinoma, kartu jautė ir didžiulį dėkingumą už šitokį palaikymą, kurio, jos žodžiais tariant, ji tikrai nesitikėjo.Visa tai skatino eiti pirmyn, dar labiau stengtis.
Šešiolikmetė prisimena ir kiekvieno sekmadienio pasirodymus, kuriuos vainikuodavo mažyčiai laimėjimai, vedę triumfo link. „Aš net nespėdavau suvokti pergalės, viskas vyko dideliu greičiu. Kaskart buvo vis sunkiau patikėti“, – įspūdžiais dalijosi mergina. Ji prisipažino, jog prieš kiekvieną pasirodymą sau kartodavo, kad tai – jau paskutinis kartas šioje scenoje, mat bijojo nusivilti.
„Tapti laimėtoja aš tikrai nesitikėjau. Išgirdusi savo vardą, nieko nesupratau, buvau labai pasimetusi. Net nelabai ką ir prisimenu“, – paklausta, kaip jautėsi paskelbus, jog ji – laimėtoja, kalbėjo alsėdiškė.
O pasmalsavus, kaip atšventė pergalę, mergina tikino, jog kitą dieną neturėjo laiko net miegui, ką jau kalbėti apie šventimą. „Sulaukiau daugybės žinučių. Užtruko savaitę, kol visas perskaičiau. Pradžia – tikrai varginanti, bet, manau, kad po truputį priprasiu, nes niekad nebuvau su tuo susidūrus gyvenime“, – sakė Gerda.
Pasak jos, „Lietuvos balsas“ davė daug vertingų pamokų, patirčių ir naujų jausmų, suvedė su daugybe žmonių.
„Žinoma, džiaugiuosi, kad kartu su savimi išsinešu ir didelį palaikymą“, – kalbėjo mergina ir atskleidė, kad didžiąją dalį laimėtų pinigų investuos į muziką. Galbūt nusipirks ir kompiuterį. Tiesa, be piniginio prizo Ingos Jankauskaitės mokinė laimėjo ir kontraktą su „ELITAZ music“.
Pasiteiravus apie artimiausius planus, G. Šukytė atskleidė, jog pagrindinis jos planas šiuo metu – kovo 23-ąją pasirodyti kartu su I. Jankauskaite „Žalgirio“ arenoje, Kaune, vyksiančiame koncerte.
Be to, ji žada artimiausiu metu gerbėjus pamaloninti savo dainomis. Jau šiandien klausytojus pasieks pirmoji Gerdos ir jos mokytojos daina „Šoku viena“.

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...