Pareigūnai aptiko subadytą vyrą

Sausio 15-osios popietę, apie 14 valandą, į Plungės ligoninės priėmimo skyrių buvo atvežtas galimai peiliu subadytas ir sumuštas Dariaus ir Girėno gatvėje gyvenantis 49 metų plungiškis. Vyras tvirtino, kad nukentėjo išvakarėse, tačiau buvo girtas, tad nežino, nei kas, nei kur panaudojo prieš jį smurtą.

Kaip pasakojo Plungės rajono policijos komisariato viršininko pavaduotoja Loreta Tamaliūnaitė, antradienio popietę prevenciniais tikslais pareigūnai užsuko į vieną Dariaus ir Girėno gatvėje esančių butų, kuriame įsikūręs asocialiai gyvenantis asmuo.
Šeimininkas aptiktas sužalotas. 1970 metais gimusio vyriškio būklė policininkams sukėlė nerimą. „Pareigūnams jis atrodė kraupiai. Visas sužalotas, kone leisgyvis. Tad iškvietė Greitąją medicinos pagalbą“, – minėjo Plungės r. policijos komisariato viršininko pavaduotoja Loreta Tamaliūnaitė.
Nukentėjusysis policijai mažai ką paaiškino. Sakė žinąs tik tiek, kad išvakarėse, o gal ir anksčiau gatvėje jį užpuolė ir sumušė nepažįstami asmenys. Smulkesnių aplinkybių esą neprisimena, nes įvykio metu buvo neblaivus. „Bandėme jį apklausti, bet jis buvo sunkiai sukalbamas, tvirtino nieko nepamenąs. Pats, ko gero, niekur nebūtų ir kreipęsis“, – sakė pareigūnė.
Į vyriškio namus iškviesti Greitosios medicinos pagalbos medikai išgirdo tą patį – kad plungiškį užpuolė, mušė ir badė, o kas – neaišku. Nukentėjusysis buvo išvežtas į gydymo įstaigą.
Plungės ligoninės direktoriaus pavaduotoja Danguolė Luotienė patvirtino, kad antradienio popietę į priėmimo skyrių buvo atvežtas sužalotas vyriškis. Jam iškviestas traumatologas, atliktas kompiuterinės tomografijos tyrimas.
Plungiškiui diagnozuoti sužalojimai nebuvo sunkūs, nekėlė grėsmės jo gyvybei. Jam nustatytos abiejų kojų ir dilbio paviršinės durtinės žaizdos, pilvo ir nugaros nubrozdinimai aštriu daiktu, skruostikaulio ataugų lūžiai. Po apžiūros nukentėjusysis išleistas gydytis ambulatoriškai. Tiesa, patikrintas ir jo blaivumas – alkoholio kiekio matuoklis rodė nulius.
Pasak pareigūnų, jiems atrodė, kad žmogaus būklė prasta, tačiau, kaip nustatė medikai, jam padaryti sužalojimai nėra sunkūs. Tad pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.
Ar policija turi kokių įtariamųjų? „Taip, turime du asmenis, tačiau jų kol kas nesame sulaikę“, – trečiadienį sakė L.  Tamaliūnaitė.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...