Padėkos raštai – už nepriekaištingą bendradarbiavimą

Martynas Čiuželis (kairėje) ir Gintaras Bagužis dėkoja Linui Ramanauskui

Martynas Čiuželis (kairėje) ir Gintaras Bagužis dėkoja Linui Ramanauskui

Sausio 22-ąją Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis pakvietė verslininkus, su kuriais Savivaldybei teko bendradarbiauti 2018 metais. Tiesa, kvietė ne visus, o tik tuos, su kuriais partnerystė buvo sėkminga ir nekonfliktiška. Įmonių, kurios atliko Savivaldybės užsakytus rangos darbus, teikė paslaugas ar prekes, atstovams už nepriekaištingą bendradarbiavimą įteikti padėkos raštai.

Renginio pradžioje G. Bagužis paminėjo, kad 2018-aisiais Savivaldybės administracija įvykdė 70 viešųjų pirkimų rangos darbams atlikti. Bendra projektų vertė – arti dvylikos milijonų eurų. „Vienas iš jų – turintis ir tarptautinį mastą, ir istorinę reikšmę. Tai pernai pradėta kelis dešimtmečius plungiškių laukto tunelio po geležinkeliu statyba, kuri atsieis beveik 6 milijonus eurų“, –
sakė direktorius.
Per praėjusius metus Savivaldybės administracija pasirašė 37 rangos darbų sutartis. Solidžiausia iš jų – antrajam tikslinės teritorijos projektui įgyvendinti. Jis apima Babrungo slėnį ir Laisvės alėją. Darbus, kurių bus atlikta už 3,5 milijono eurų, vykdys konkursą laimėjusi bendrovė „Irdaiva“ su partneriais.
Pasidžiaugta, kad baigiama tvarkyti aktyvaus poilsio zona, kurią plungiškiai žino kaip centrinį miesto stadioną, kad daug nuveikta atnaujinant švietimo įstaigas, viešosios paskirties statinius, tvarkant infrastruktūros objektus, be to, gauta pirmoji finansinė injekcija Sporto ir sveikatingumo komplekso statybai pradėti.
Anot G. Bagužio, galbūt nuveiktų darbų sąrašas būtų dar ilgesnis, jei visi Savivaldybės partneriai būtų tokie kaip pakviestieji – darbštūs, pareigingi ir atsakingi. „Visus jus vienija analogiškas požiūris į tai, ką darote, – viską atlikti laiku, kokybiškai, nesikratant atsakomybės, kartais net neskaičiuojant darbo valandų. Mums neteko konfliktuoti, nereikėjo raginti dirbti sparčiau ar reikalauti aukštesnės kokybės“, – verslo atstovus gyrė direktorius.

Padėkota verslininkams, su kuriais sieja sėkminga ir nekonfliktiška partnerystė

Padėkota verslininkams, su kuriais sieja sėkminga ir nekonfliktiška partnerystė

Pirmiausia padėkota įmonėms, su kuriomis bendradarbiavo Vietos ūkio skyrius. Jo vedėjas Martynas Čiuželis išskyrė devynis padėkos vertus rangovus – uždarąsias akcines bendroves „Eurosistema ir ko“, „RDA statyba“, „Tomanta“, „Virdaleka“, „Plungės lagūna“, „Talma“, „Apdailos fabrikas“, „Baltic sport“ ir individualia veikla užsiimantį Liną Ramanauską. Vieni jų tvarkė kelius, kiti atliko pastatų statybos ir remonto darbus, treti atnaujino sporto aikšteles.
Kartu su Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėju Gintautu Rimeikiu padėkota įmonėms, prisidėjusioms prie švietimo įstaigų atnaujinimo, tiksliau – tiekusioms baldus, čiužinius, edukacinę įrangą. Tai bendrovės „Breolis“, „Alsotana“ ir „Artom“. Ačiū tarta ir Žemės ūkio rūmams, kurie ikimokyklinio ugdymo įstaigoms padovanojo du šiltnamius.
Bendrųjų reikalų skyriaus vedėjos Laimos Rusienės siūlymu padėkota įmonėms, kurios Savivaldybės administracijai tiekia prekes – reprezentacijai reikalingas gėles, maisto produktus, baldus, miesto bei seniūnijų erdvėms puošti skirtus augalų sodinukus. Tai „Ergolain“, „Disva“, „Jurkus ir partneriai“ bei ūkininkas Alfredas Bagdonas.
Padėkota ne tik Savivaldybės bendradarbiams, bet ir tiems, kurie įgyvendindami savo projektus kartu prisideda prie Plungės miesto gražinimo. Tai ir verslo įmonės, ir daugiabučių namų bendrijos, ir privatūs asmenys.
Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjo Tomo Jocio siūlymu už atnaujintus statinius padėkos įteiktos bendrovėms „Sveikatos ir grožio klinika“ (Telšių g. 13) ir „Kauno saulėtekis“ (Vytauto g. 2), renovuoto medinio daugiabučio, esančio Telšių skg. 8, atstovui Egidijui Adomaičiui, daugiabučio namo savininkų bendrijos „Aušra“ (Senamiesčio a. 2) pirmininkei Daliai Udrienei ir gyvenamąjį namą Telšių g. 21 atnaujinusiam Mariui Kniūkštai.
Atskirą padėką už iniciatyvumą G. Bagužis įteikė Plungės smulkiojo verslo asociacijos pirmininkui Egidijui Kerpauskui, kuris subūrė jaunuosius verslininkus, įsteigė įmones vienijančią organizaciją.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...