Liepsnos pražudė 59 metų moterį

Gaisravietėje rasta sudegusi 59 metų moteris

Gaisravietėje rasta sudegusi 59 metų moteris

Penktadienio naktį, apie pusę keturių, Plungės priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai pranešta, kad šalia Rietavo esančiame Drobstų kaime kažkas dega, galimai – gyvenamasis namas. Nors į nelaimės vietą skubėjo ne tik ugniagesiai, bet ir Greitoji medicinos pagalba bei policijos ekipažas, nuo baisių pasekmių niekas išgelbėti nebegalėjo – liepsnose žuvo 1959 metais gimusi moteris.

Kai ugniagesiai atvyko į Drobstus, Centrinės ir Vandentiekio gatvių sankryžoje stovintis nedidukas medinis sodo namelis jau degė atvira liepsna. Jo išgelbėti nebepavyko – statinys sudegė visiškai.
Kaip minėjome, į gaisravietę skubėjo ir medikai. Jų pagalbos prireikė namelio savininkui – 54 metų vyrui, kuris rastas lauke pusnuogis ir basas sėdintis ant sniego. Išsigandęs ir sušalęs žmogus išvežtas į Plungės ligoninės priėmimo skyrių. „Vyriškis nebuvo nei sužalotas, nei apdegęs. Mes jam diagnozavome tik sušalimą“, – sakė greitosios medikai.
Užgesinę gaisravietę, ugniagesiai gelbėtojai joje aptiko kraupų radinį. Sudegusiame namelyje rastas stipriai apdegęs žmogaus kūnas. Vėliau nustatyta, kad per gaisrą žuvo kartu su drobstiškiu gyvenusi 59 metų rietaviškė.
Kaip sakė Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Mykolas Pronckus, namelyje elektros nebuvo, gyventojai šildėsi plienine krosnele, tad panašu, kad būtent nuo jos ir kilo gaisras. „Dar stebimės, kad tas vyras kažkaip išsigelbėjo. Juolab kad paeina tik pasiramščiuodamas. O tas mažytis medinis namelis įsiplieskė ir sudegė labai greitai“, – kalbėjo ugniagesių vadas.
Rietavo seniūnijos seniūnas Romanas Jurčius patvirtino, kad E. B. buvo neįgalus, sunkiai vaikštantis, mėgstantis išgerti. Anksčiau jis buvo įkurdintas slaugos ligoninėje, bet paskui apsigyveno Drobstuose, turėjo panašaus gyvenimo būdo sugyventinę.
„Po gaisro vyriškis išvežtas į ligoninę. Kartu su Rietavo savivaldybės administracija žiūrėsim, kaip tam žmogui pagelbėti. Buvau nuvykęs į gaisravietę, iš jo namelio nieko nelikę. Tad drobstiškis neturės kur grįžti“, – kalbėjo seniūnas.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...