Skubėjo į santuokų rūmus…

Siekdamas išvengti 30 eurų baudos, būsimasis jaunikis pareigūnams pasiūlė 250 eurų kyšį

Siekdamas išvengti 30 eurų baudos, būsimasis jaunikis pareigūnams pasiūlė 250 eurų kyšį

Penktadienį, apie 14.20 val., kelio Šiauliai–Palanga 91-ajame kilometre, Plungės rajono teritorijoje, policijos buvo sustabdytas dvigubą ištisinę juostą kirtęs vyras. Norėdamas išsisukti nuo baudos, jis pareigūnams pasiūlė kyšį bei aiškino, kad labai skuba į santuokų rūmus.

1978 metais gimęs vyras minėtame kelyje buvo sustabdytas dėl to, kad pažeidė Kelių eismo taisykles – vairuodamas BMW markės automobilį ir lenkdamas sunkvežimį, kirto dvigubą ištisinę juostą. Už tai jam, žinoma, grėsė administracinė atsakomybė. Bet jos pažeidėjas pabandė išvengti, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnybos Kelių patrulių kuopos vyriausiesiems patruliams duodamas 250 eurų kyšį.
Vyriškio bandymas papirkti pareigūnus baigėsi nesėkme – užuot atsipirkęs administracine 30 eurų bauda, jis dar ir baudžiamąją atsakomybę užsitraukė. Už pareigūnams įbruktus 250 eurų pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 227 straipsnio 3 dalį. Štai kuo baigėsi noras greičiau tęsti savo kelionę.
Policijos pareigūnams 41 metų vyras pateikė tokį paaiškinimą – esą skuba į Kretingos santuokų rūmus, nes iki darbo pabaigos nori spėti pateikti dokumentus būsimai santuokai.
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai savo feisbuko paskyroje retoriškai klausia apie tokį vairuotojo elgesį: „Romantiškas ar neatsakingas poelgis?“ Ir primena: „Kyšio davimas niekuomet nėra teisingas sprendimas ir už tai gresia rimta atsakomybė!“

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...