Dirba… be kibirų

Per neseniai vykusį Plungės rajono savivaldybės tarybos Šveitimo, kultūros ir sporto komiteto posėdį kalbėta apie Kulių kultūros centro pastato remonto darbus.

Apie remontus Kulių miestelyje papasakojo Vietos ūkio skyriaus vedėjas Arvydas Liutika. Jis priminė, jog sutartis su UAB „Telšių meistras“ buvo pasirašyta praėjusių metų spalio 4-ąją. Pirmojo etapo darbus bendrovė turėjo baigti iki tų pačių metų gruodžio 15-osios, bet iškilo nesklandumų.
Pirmuoju etapu turėjo būti sutvarkyta Kultūros centro stogo danga, esanti virš šokių salės ir vestibiulio. Taip pat šią stogo dalį statybininkai turėjo apšiltinti bei aprūpinti naujais lietvamzdžiais.
Šiai dienai situacija tokia, kad tenka taisyti broką bei kartu atlikti baigiamuosius remonto darbus.
Primename, kad anksčiau A. Liutika „Žemaičiui“ buvo sakęs, jog statybininkai nesugebėjo pasirūpinti, kad laiku būtų pristatyta stogo danga, be to, blogai uždengė remontuojamą stogą. Plėvelė, kuria buvo uždengtas stogas, buvo nekruopščiai pritvirtinta, dėl to kai kur atsivėrė skylės. Vietomis dėl kritulių gausos ji tiesiog įplyšo. Taip vanduo pateko į įstaigos vidų.
Dabar Savivaldybės specialistai esą akylai stebi minėtos bendrovės darbuotojus, patys lipa ant stogo ir žiūri, kad viskas būtų atlikta kokybiškai.
Šiuo metu dėl stogo problemų nebėra. Tą patikino ir posėdyje dalyvausi Kulių kultūros centro direktorė Mirga Gulbinskienė. Vadovė juokaudama sakė, jog darbas įstaigoje vyksta be kibirų, kurių prireikė tarpušvenčiu pro stogo plyšius pasipylus vandeniui.
Ironizavo ir Vietos ūkio skyriaus vedėjas Martynas Čiuželis, sakydamas, kad Kultūros centras ir iki remonto neišsisukdavo be kibirų. Tik po statybininkų broko pastarųjų esą prireikė daugiau.
Komiteto nariai buvo patikinti, kad darbas Kulių kultūros centre vyksta. „Kultūros darbuotojai – kūrybingi žmonės. Randa būdų, kaip nenutraukti veiklos“, – sakė A. Liutika.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...