O ką, jei visos komandos į turnyrą suvažiuos?

Pasak Mindaugo Jurčiaus, Lietuva ir Rusija santykių nėra nutraukusios, tad rusų delegacija bus kviečiama į Miesto šventę

Pasak Mindaugo Jurčiaus, Lietuva ir Rusija santykių nėra nutraukusios, tad rusų delegacija bus kviečiama į Miesto šventę

Nors Plungės miesto šventė vyks tik birželio viduryje, jau pradedama svarstyti, kaip ją organizuoti, kiek ir iš kur svečių kviesti. Galvojant apie užsienio delegacijų priėmimą, praėjusią savaitę sušauktas Savivaldybės ryšių su užsieniu komisijos posėdis.

Kaip kiekvienais metais, taip ir šiemet Savivaldybė į Miesto šventę kvies oficialias delegacijas iš miestų, su kuriais Plungę sieja partneriški ryšiai. Tad svečių turėtų būti iš Latvijos, Lenkijos, Čekijos, Vokietijos, Švedijos, Norvegijos, Rusijos, Estijos ir Sakartvelo (Gruzijos). Ankstesniais metais buvo kviečiama po 4 atstovus iš kiekvienos šalies, šiemet nutarta svečių skaičių mažinti – kad kiekvienas miestas atsiųstų po 2–3 savo delegatus.
Siųsdama kvietimus oficialioms delegacijoms, Savivaldybė pridės ir dar vieną – sportininkams, tiksliau – jauniesiems futbolininkams, kurie norėtų dalyvauti Miesto šventės proga organizuojamame tarptautiniame futbolo turnyre „Plungės taurė 2019“. Jį jau trečiąkart rengs viešoji įstaiga „Plungės futbolas“.
Taigi į devynias užsienio šalis keliaus kvietimai ne tik oficialioms delegacijos, bet ir futbolo komandoms. Komisijos nariams kilo klausimas: o kas, jei kvietimą į turnyrą priims visų miestų komandos – ar Savivaldybės bus pajėgi tiek priimti?
„Plungės futbolo“ direktorė Diana Jonaitienė komisijos narius ramino: „Būtų puiku, jei atsilieptų bent dvi–trys komandos, tačiau į mūsų kvietimą paprastai atsiliepia tik latviai – Tukumo komanda. Maža tikimybė, kad šiemet kažkas keisis, bet kviesti turime visus.“
O kas šį futbolo turnyrą finansuoja? „Mes pasirūpinam svečių apgyvendinimu ir maitinimu, tačiau finansinio prisidėjimo prašome ir iš Savivaldybės“, – atsakė D. Jonaitienė.
Plungės miesto seniūnui Gintarui Domarkui kilo klausimas, ar nebus kokių problemų į Miesto šventę kviečiant svečius iš Rusijos – Krasnogorsko miesto oficialią delegaciją? „Gal yra kokių pasikeitimų santykių su Rusija atžvilgiu? Ką besako Užsienio reikalų ministerija? Ar vėl neprisidarysim problemų?“
Kaip sakė komisijos pirmininkas vicemeras Mindaugas Jurčius, Lietuva ir Rusija santykių nėra nutraukusios, tad ir mūsų bendradarbiavimas su Krasnogorsku neturėtų būti ribojamas. Žodžiu, delegacija iš Rusijos į šventę tikrai bus kviečiama.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...