Kuliškius pakvietė „Šeimadienis 2019“

Daiva Gramalienė (dešinėje) už bendradarbiavimą dėkojo Agnei Alčiauskienei

Daiva Gramalienė (dešinėje) už bendradarbiavimą dėkojo Agnei Alčauskienei

Vasario pabaigoje Plungės bendruomeniniai šeimos namai ir Kulių krašto bendruomenė „Alantas“ kuliškius pirmąkart pakvietė į „Šeimadienį“ – renginį, kuriame veiklų netrūko nei suaugusiesiems, nei mažiesiems. Visi atėjusieji turėjo progą ne tik pabendrauti, pabūti kartu, bet ir sužinoti bei patirti kažką naujo.

Viešoji įstaiga „Edukacija kitaip“ jau trečius metus įgyvendina projektą „Kompleksinių paslaugų teikimas Plungės bendruomeniniuose šeimos namuose“. Projekto veiklos organizuojamos ne tik Plungėje, bet ir miesteliuose, kaimuose. Šįkart pasirinkti Kuliai.
Į renginį susirinkusius kuliškius pasveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis ir Bendruomeninių šeimos namų vadovė Daiva Gramalienė. Už bendradarbiavimą ji padėkojo „Alanto“ pirmininkei Agnei Alčauskienei, Kulių kultūros centro direktorei Mirgai Gulbinskienei ir Kulių gimnazijos socialinei pedagogei Jolantai Adomauskienei.
Renginiu pasidžiaugė ir ne pirmąkart su „Edukacija kitaip“ bendradarbiaujanti Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos docentė dr. Sigita Burvytė: „Daug važinėju po pasaulį, bet matau, kad ir Plungėje nė kiek ne blogiau. Jau ne pirmą kartą mane džiugina Bendruomeninių šeimos namų veikla, tai, koks dėmesys skiriamas bendruomenės nariams, kaip jie buriami, kaip vieni kitiems nebijo atsiverti, paprašyti ar suteikti pagalbą.“
Kuliškės mamos ir tėveliai buvo kviečiami į dr. S. Burvytės paskaitą „Tėvų ir vaikų santykiai. Ribos, galimybės. Ko reikia, kad tėvų ir vaikų santykiuose būtų kuo daugiau pozityvumo“. Atėjusieji visi kartu gvildeno amžinas vaikų ir tėvų santykių, vaikų teisių, jų užimtumo temas, dalijosi patirtimi, mokėsi būti pozityvūs.
Užsiėmimus tėvams, auginantiems vaikus, kurie turi kalbos sutrikimų, vedė logopedė Jūratė Kubilienė. Konsultacijas teikė ir psichologė Birutė Žiūraitienė.
Ypač smagus pusdienis laukė vaikų, kuriuos kvietė konstravimo pamokos „Robotikos akademijoje“ ir kūrybiniai užsiėmimai „Angelų dirbtuvėse“. Pastaruosius vedė tautodailininkė Zafira Leilionienė.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...