Pagerbė geriausius sportininkus bei jų trenerius

Geriausi rajono sportininkai, jų treneriai bei valdžios atstovai

Geriausi rajono sportininkai, jų treneriai bei valdžios atstovai

Pernai geriausius rajono sportininkus, kurie savo pasiekimais garsina Plungės vardą, bei jų trenerius pagerbti nutarta sulaukus vasaros – birželio mėnesį. Šiemet valdžia sporto entuziastų pagerbimo šventę nusprendė gerokai paankstinti ir surengti ją pačią pirmąją pavasario dieną. Sutapimas ar ne, bet sportininkai buvo apdovanoti iki savivaldos rinkimų likus vos porai dienų. Gal taip norėta užsitarnauti potencialių rinkėjų palankumą?! Kaip ten bebūtų, šventė buvo išties graži ir pelnyta, nes Plungė turi  tikrai didžiulį būrį sportininkų, kurie savo darbu bei jį vainikuojančiais pasiekimais garsina mūsų miestą ne tik Lietuvoje, bet ir svečiose šalyse.

Į Savivaldybės posėdžių salę susirinkusią sportininkų bendruomenę sveikino meras Audrius Klišonis, Sporto tarybos pirmininkas Algirdas Pečiulis bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Julija Čiuželienė.
Tiesa, kurį laiką sportininkų pagerbimo šventė mūsų mieste buvo pamiršta. Į Plungę po maždaug dešimties metų pertraukos ji sugrįžo tik pernai. Tad sportą palaikančių valdžios atstovų pastangomis jau antrus metus iš eilės tiek treneriai, tiek jų auklėtiniai vėl skatinami piniginėmis premijomis, kurioms šiemet skirta beveik 10 000 eurų. Sportininkų premijos siekė nuo 100 iki 600 eurų.
Piniginėmis dovanomis šiemet apdovanota net trisdešimt asmenų, tad akivaizdu, kad šiais metais daug daugiau sportininkų pasiekė aukštų rezultatų.
Mažesnėmis ar didesnėmis premijomis pamaloninti motokrosininkai Rainers Žuks, Domantas Jazdauskas, Valentas Vasiliauskas, Domantas Vaznys, baidarių bei kanojų sportą įvaldę Mantas Gadeikis, Lukas Gudijus, Ieva Žemgulytė, Greta Gadeikytė ir Edvinas Šakinis, dziudo sportininkai Vaclovas Pocius, Mindaugas Narkus, Nojus Kuzavas, Saulė Anužytė ir Martynas Zaburas, sunkiosios atletikos atstovai Eitvaldas Uriupinas, Rosita Krikotina, Deividas Krikotinas, Arūnas Slonkus ir Martynas Varpiotas, orientacininkai Paulius Kudriavcevas, Raimondas Laurinaitis, Leonas Mockūnas ir Andrius Preibys, šachmatininkai Ieva Žalimaitė, Daiva Batytė ir Ignas Mačiuitis.
Premijos įteiktos ir treneriams: motokrosininkus ruošiančiam Sauliui Stankui, baidarių ir kanojų irklavimo treneriams  Arvydui Vaitkui ir Edmundui Gelčinskui, sunkiaatlečius treniruojančiam Evaldui Zaniauskui, dziudo treneriui Antanui Kasteckui, šachmatų sporto subtilybių mokančiai Genovaitei Žalimienei ir orientacininkus treniruojančiai Jolitai Domarkienei (ji apdovanota ir kaip trenerė, ir kaip sportininkė).
Aukštumų sporte pasiekusiais sportininkais didžiuojasi ne tik jų treneriai, bet ir valdžios atstovai. Meras A. Klišonis pasidžiaugė, kad Plungės vardą įvairiose sporto šakose garsina toks gausus būrys sportininkų. Prie sveikinimų prisidėjo ir Sporto tarybos pirmininkas A. Pečiulis. Jis dėkojo rajono valdžiai, po ilgos pertraukos sugebėjusiai rasti lėšų geriausiems sportininkams ir jų treneriams paskatinti. Plungės žemės išauginta sporto bendruomene pasidžiaugė ir Seimo narys Jonas Varkalys.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...